seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

14 yaşındaki genç kız her yerde aranıyor !

İznik’te iki gündür kayıp 14 yaşındaki genç kızı arama çalışmaları devam ediyor.
3. Sayfa - Ekim 14, 2021 12:21 pm A A

İznik’e bağlı Yeşilcami Mahallesinde bulunan evinden ayrılan 14 yaşındaki Rahmiye Nur Bülbül’e iki gündür ulaşılamıyor.

Çarşamba günü sabahı Yenişehir’de okuduğu Sağlık Meslek Lisesi’ne gitmek üzere evden ayrılan genç kızdan bir daha haber alınamadı.

Anne ve babası kızlarının hayatından endişe ediyor. Gözü yaşlı aile, kızlarını görenlerin 05349735379 numaralı telefona ya da polis karakoluna insaniyet namına bildirmelerini istedi.

resim yükle

Bu haber 550 kez okundu.
3. Sayfa - 12:21 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tezgahlarda balık bereketi yaşanıyor !
  Denizlerde yaşanan balık bereketi tezgahlara yansıdı. Tezgahlarda çinekop bolluğu yaşanırken ona sardalya ve istavrit eşlik ediyor.
 • 02
  İnegöl Belediyesi’nin istihdama katkısı sürüyor !
  İş arayan ve işvereni buluşturmaya devam eden İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Hamzabey Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan Ocasso Mobilya firmasında görev yapacak 25 personel alımıyla ilgili duyuru yaptı.
 • 03
  İnegöllü kamyoncu hayatını kaybetti !
  Eskişehir’e bağlı Mihallıçık’ta meydana gelen olayda direksiyon hakimiyetini kaybeden kamyon şöförü feci şekilde can verdi.
 • 04
  Benzin ve motorine büyük zam !
  Benzin ve motorine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 41 kuruş zam geliyor. Benzindeki artışın bir kısmı ÖTV’den karşılanacağı belirtildi.
 • 05
  Otomotiv devi üretime ara veriyor !
  Otomotiv sektöründe global bazda yaşanan çip krizinden Opel’den sonra Renault da etkilendi. Otomotiv devi elektronik bileşenlerin tedarik sorunu sebebiyle Bursa’daki fabrikasında değişikliğe gitti.