13° Hafif yağmur
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

15 Tatil uzadımı !

Yaklaşık 18.5 milyon öğrenci için yarıyıl tatili bugün başlıyor.
Eğitim - Ocak 22, 2021 10:31 am A A

Nisan ara tatilinin de yarıyıl tatiline eklenmesiyle öğrenciler 15 Şubat Pazartesi gününe kadar tatil yapacak.

Pandemi nedeniyle uzun bir süredir evde uzaktan eğitim gören öğrenciler de bu yarıyıl tatiline birçok ilki tecrübe ederek girecekler. Öğrencilere basılı karne dağıtılmayacak, elektronik ortamda karneler verilecek.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 690 kez okundu.
Eğitim - 10:31 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Feci şekilde yandılar !
  2 Kamyon sürücüsü yaktıkları çöpteki alevin harlaması sonucu yaralandılar İnegöl’de meydana gelen olayda çöpleri tutuşturan 2 kamyon sürücüsü, ateşin harlaması sonucu yaralandılar.
 • 02
  Kaymakam denetime çıktı !
  İnegöl Kaymakamı Eren Arslan, hafta sonu yasaklarının esnetilmesinin ardından sokağa çıkma yasağı olmadan geçen ilk Cumartesi denetime çıktı. Denetimlere otogar içindeki esnaftan başlayan Arslan, akabinde kafeleri denetledi.
 • 03
  Uludağ bildiğiniz gibi !
  Dinamik denetim uygulaması kapsamında; kontrollü normalleşme döneminde kış turizminin gözbebeği Uludağ’da Jandarma uyarı, ikaz ve denetimlerine aralıksız devam ediyor.
 • 04
  Gönüllülerden yaşlılara evinde ziyaret !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin hizletlerinde gönüllü olarak görev alan yaklaşık 1000 Mahalle Gönüllüsü genç, 10 günde Bursa’nın farklı noktalarındaki 3 bin haneyi ziyaret ederek 65 yaş ve üstü vatandaşlara moral veriyor.
 • 05
  Önce Şehri, Sonra Kendimizi Temizliyoruz !
  Temizlik ve hijyen konusuna verdiği önemle dikkat çeken İnegöl Belediyesi, şehrin temizliğinin yanı sıra araç ve ekipman temizliğine de özen gösteriyor. Gün boyu şehri temizleyen araçlar, daha sonra oluşturulan yeni alanda 110 derece sıcaklıktaki suyla temizlenip dezenfekte ediliyor.