21° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

2019 Faaliyet Raporu Kabul Edildi !

İnegöl Belediyesi’nin bugün gerçekleştirilen meclis toplantısında 2019 yılı faaliyet raporu sunularak oy çokluğu ile kabul edildi.
GENEL - Haziran 22, 2020 8:34 pm A A

İnegöl Belediyesinin Haziran ayı 2. olağanüstü toplantısı bugün 14.00’da Sanikonuoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirildi. 2 gündem maddesinin masaya yatırıldığı toplantıda, 2019 yılı faaliyet raporu da meclisin onayına sunuldu.

Toplantının açılışını Belediye Başkanı Alper Taban, yaparken kanun gereği meclisi 1. Meclis Başkan Vekili Erdal Akkaya yönetti.

Haziran ayının 1. meclis toplantısında bugün mecliste görüşülen maddelerin detaylı incelenmesi yönünde muhalefet partilerinden bir talep gelmişti. Detaylı incelenen” 2019 Faliyet Raporu ve 2019 Yılı Bütçe Kesin Hesabı ve Taşınır Kesin Hesabı” mecliste görüşülerek onaylandı.

FAALİYET RAPORU KABUL EDİLDİ

Gündemin 1. Maddesinde 2019 yılı faaliyet raporu masaya yatırıldı. Bu maddede Başkanlık koltuğuna Erdal Akkaya geçti. AK Partili üye Abdullah Akşeker’in faaliyet raporuna ilişkin konuşmasının ardından, MHP Meclis Üyesi Ahmet Genç ve İYİ Parti Üyesi Dursun Öztürkoğlu da grubu adına görüş ve önerilerini belirten bir konuşma yaptı. Konuşmaların ardından madde oy çokluğu ile kabul edildi.


Bu haber 760 kez okundu.
GENEL - 8:34 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Benzine zam geldi!
  Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) tarafından yapılan açıklamaya göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 14 kuruş zam geldi.
 • 02
  İnegöl’de güvenli park uygulaması devam ediyor
  İnegöl belediyesi tarafından uygulanan güvenli park projesi parklarda hayata geçiriliyor.
 • 03
  İnegöllüler dikkat !
  İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine “Şehir içi toplu ulaşımda HES kodu sorgulama” ve “Konaklama tesislerinde HES kodu zorunluluğu” konulu iki ayrı genelge gönderdi.
 • 04
  İnegöl Belediyesi’nden iddialara yanıt geldi !
  Pazartesi Pazar yerinde devam eden zemin düzenleme çalışmaları hakkında sosyal medyada paylaşılan görüntüler üzerinden sorgulaması yapılmadan ve araştırmadan ortaya atılan iddialara İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger yanıt verdi.
 • 05
  İnegöl’de Ekmeğe zam geldi !
  Geçtiğimiz Temmuz ayında İnegöl’deki fırıncıların talebi doğrultusunda 250 gram ekmeğin fiyatı sabit tutulup gramajı düşürülmesi istenmişti.