Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

3 Gündür Kayıptı Bakın Nerde Bulundu

Mustafakemalpaşa ilçesi Killik Mahallesi’nde (3) gündür kayıp olan (C.K.) isimli yaşlı adam ekiplerin yaptığı çalışma ile bulundu.
3. Sayfa - Kasım 28, 2019 6:29 pm A A

Mustafakemalpaşa’ya bağlı kırsal Killik Mahallesi’nde (3) gündür kayıp olan (C.K.) isimli yaşlı adam, İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, AFAD, JAK, NAK, İHH,Arama köpekleri ve Drone desteği ve yerel halkın da katılımıyla yapılan arama kurtarma çalışmaları sonucunda, şahsı köyün (3-4) kilometre uzaklığında arazide sağ olarak buldu.Yaşlı adamın düşerek yaralandığı sonrasında olduğu yerden kalkamadığı öğrenildi.Talihsiz adamın yapılan ilk müdahalenin ardından 112 ekiplerince Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yaralı adamın sağlık durumunun iyi olduğu , tedavisinin devam ettiği açıklandı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1280 kez okundu.
3. Sayfa - 6:29 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kantin bilmecesi bitmedi gitti !
  İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisinde bulunan kantin, fiyat anlaşmazlığı nedeniyle mevcut işletmeci tarafından kapatılmıştı. Yeniden ihale edilen kantinin yakın zamanda açılacağı öğrenildi.
 • 02
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 03
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 04
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 05
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.