seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

328 esnaftan 51,3 milyon $ ihracat

İnegöl Mobilyacılar Odası’na üye 328 esnaf, 2021 yılında 51,3 milyon dolar ihracat gerçekleştirdi.
EKONOMİ - Nisan 14, 2022 11:37 am A A

2018 yılında ihracat yetki belgesi alan tek oda olan Mobilyacılar Odası, 2021 yılına dair ihracat rakamlarını açıkladı. Oda Başkanı Özcan Ayhan, 328 mobilyacının 51,3 milyon dolar ihracat gerçekleştirdiğini kaydetti.
Özcan Ayhan yaptığı yazılı açıklamada; “2018 yılında uzun uğraşlar sonunda ihracat yetki belgesini almıştık. 2019 yılına dair de ilk ihracat verilerimizi kamuoyu ile paylaşmıştık. 2019’da 40 milyon dolar olan ihracatımız 2020’de pandemi etkisi ile 34 milyon dolara gerilemişti. 2021 yılında ise mobilyacı esnafımız yüzde 50 artışla 51,3 milyon dolar ihracat gerçekleştirdi. 3 binden fazla dolaşım belgesi odamızdan 2021 yılında alındı. İnegöl’ün toplam ihracatına da mobilya ihracatına da 51,3 milyon dolar katkı sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerine yer verdi.
17 İLİ GERİDE BIRAKTIK
İnegöl Mobilyacılar Odası’nın 17 ilin ihracatını geride bıraktığını da kaydeden Özcan, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Pandemi sonrası dünyada oluşan enflasyonist ortam, tedarik zincirinde yaşanan sıkıntılar, ülkemizde döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar gibi negatif ortama rağmen yüzde 50 artışla 51,3 milyon dolar ihracat yapan üyelerimizi tebrik ediyorum. İnşallah hem ihracatçı sayımız artacak hem de ihracat rakamımız. Böylece İnegöl’ün mobilyanın başkenti olma yolundaki hedefine hep beraber adım adım ilerleyeceğiz”


Bu haber 300 kez okundu.
EKONOMİ - 11:37 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.