seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

ABDÜLHAMİT HAN DERNEĞİ VE KIZILAY’DAN GÜÇ BİRLİĞİ

Türk Kızılay Genel Başkan Vekili İsmail Hakkı Turunç, Abdülhamit Han Eğitim ve Kültür Derneğini ziyaret etti. İki kuruluşun işbirliği içerisinde yapacağı çalışmalar masaya yatırıldı.
GENEL - Ekim 15, 2021 11:05 pm A A

Abdülhamit Han Eğitim ve Kültür Derneği, Türk Kızılay Genel Başkan Vekili İsmail Hakkı Turunç’u misafir etti. Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere İnegöl’e gelen Turunç, İnegöl Kızılay Şube Başkanı Varol Yılmaz ile birlikte ziyaretler kapsamında Abdülhamit Han Eğitim ve Kültür Derneğini de ziyaret etti.

Dernek Başkanı Turgay Yazıcı ve yöneticiler tarafından karşılanan Genel Başkan Vekili İsmail Hakkı Turunç ile her iki kuruluşun işbirliği ile yapılabilecek projeler masaya yatırıldı. İstişareler sırasında ülke gündemi de ele alınırken, Abdülhamit Han Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Turgay Yazıcı Turunç’a davetlerini geri çevirmediği için teşekkür etti.

resim yükle

Bu haber 710 kez okundu.
GENEL - 11:05 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Okullar 1 gün tatil edildi !
  Olumsuz hava koşulları nedeni ile Bursa’da 30 Kasım Salı günü eğitime ara verildi.
 • 02
  Bu acıya yürek dayanmaz !
  Eskişehir’de meydana gelen olayda, dede ile torunun para kavgası kanlı bitti.
 • 03
  Feci şekilde can verdi !
  İstanbul’da meydana gelen olayda, 27 yaşındaki kadın doktor kaçan kedisini kurtarmak isterken 5. kattan düşerek feci şekilde can verdi.
 • 04
  İsmail Karaman’ın acı günü !
  İYİ Parti İlçe Başkanı İsmail Karaman’ın annesi vefat etti.
 • 05
  Ortaokul Öğrencilerinden Alkışlanacak Kampanya
  Yıldırım Beyazıt İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, sokak hayvanları için harçlıklarını biriktirip mama aldı. Kedi ve köpek mamaları, can dostlarına ulaştırılmak üzere İnegöl Belediyesi’ne teslim edildi. Okulu ziyaret eden Belediye Başkanı Alper Taban, öğrencilere bu duyarlı davranışları için teşekkür etti.