24° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Abi Kardeş Oldular !

Aralarında husumet olduğu iddia edilen  Alaattin Çakıcı ve Sedat Peker’in bir telefon görüşmesi yaptıkları ve aralarında abi-kardeş ilişkisi başladığı ifade edildi.
3. Sayfa - Mayıs 8, 2020 9:32 pm A A

Sözcü Gazetesi Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk, ‘Çakıcı ve Peker cephesinde sürpriz görüşme’ başlığıyla yayımlanan yazısında aralarında husumet olduğu belirtilen Alaattin Çakıcı ve Sedat Peker ile ilgili olarak yeni bir gelişme yaşandığını söyledi.

Çakıcı ve Peker’in devreye giren ‘hatırlı bir dost’ sayesinde telefonda uzun uzun konuştuklarını aktaran Öztürk, ikilinin aralarındaki anlaşmazlığı giderdiğini öğrendiğini belirtti.

Öztürk şunları kaydetti:

“Çakıcı ile Peker telefonla uzun uzun konuşup söylentilere ve geçmişte yaşananlara açıklık getirdiler. Peki Sedat Peker, Türkiye’ye ne zaman dönecek? Dönüş tarihi henüz belli değil. Ama çok da uzun sürmeyeceğini sanıyorum. ‘Hatırlı dost’un devreye girmesi, tarafların bire bir konuşmasından sonra aralarında ‘abi-kardeş’ ilişkisini başladığını öğreniyorum.”

Öztürk sözlerini şöyle noktaladı:

“Kesin olan şu ki: Çakıcı ile Peker arasında o konuşmadan sonra bir sorun kalmadı.


Bu haber 1620 kez okundu.
3. Sayfa - 9:32 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Hareketli gece
  Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmalarına yönelik çalışma yapıldı.
 • 02
  İç İşleri Bakanlığı’ndan flaş açıklama !
  İçişleri Bakanlığı: “26 Eylül 2020 tarihi itibarıyla yurt ve pansiyonlarda 2 bin 157 kişi izolasyon altında tutuluyor.
 • 03
  Milletimizin yanında olduk !
  Bakan Albayrak: Milletimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz dedi.
 • 04
  Koronavirüste son dakika
  Sağlık Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verileri paylaşıldı.
 • 05
  Koronavirüs aşısında bir iyi haber daha !
  ABD merkezli Johnson&Johnson (J&J), ürettiği yeni tip koronavirüs (covid-19) aşısının, klinik deneylerde virüse karşı güçlü bağışıklık oluşturduğunun gözlendiğini bildirdi.