seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Acı haber hastaneden geldi !

Köpekten kaçarken kamyon altında kalan 10 yaşındaki Mahra, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
3. Sayfa - Mart 28, 2022 5:43 pm A A

Antalya’nın Serik ilçesinde, sahipsiz köpeklerden kaçarken kamyonun altında kalması sonucu ağır yaralanıp sağ bacağı kesilen 10 yaşındaki Mahra Melin Pınar, tedavi gördüğü hastanede 23’üncü gününde yaşamını yitirdi.5 Mart günü saat 10.00 sıralarında kaldırımda yürürken başıboş köpeklerin saldırısına uğrayan Mahra Melin, kaçmaya çalışırken yola çıkan İrfan Yayla’nın kullandığı aracın çarpması sonucu ağır yaralandı .

Bacağı kesilmişti 

Kaza yerindeki ilk müdahalenin ardından Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen Mahra, 3,5 saatlik ameliyatın ardından yoğun bakıma alındı. Sağ bacağı kamyonun ön tekeri altında kalarak ağır yaralanmıştı. Ertesi gün saat 01.00 sıralarında beyninin sol bölgesinde oluşan kanama nedeniyle ikinci kez ameliyat edilen Mahra’nın parçalanan sağ bacağı da diz üstünden kesildi.

Acı Haber Bugün Geldi

Tedavisinin 23’üncü gününde Mahra Melin Pınar, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaşamını yitirdi. Ölüm haberini alan Mahra Melin’in ailesi ölüm haberiyle perişan oldu.


Bu haber 480 kez okundu.
3. Sayfa - 5:43 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.