resim yükle
resim yükle

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Mart 23:32 Fatih Erbakan: İdam cezası geri getirilmeli !

resim yükle

ADEM DEYİRMENCİ, ŞANLIURFA DEPLASMANIMIZIN SPONSORU OLDU

Giriş : 17.03.2023 15:01 - Güncellenme : 17.03.2023 15:01

İnegölspor Pazar günü karşılaşacağı Şanlıurfa deplasmanın sponsoru İnegöl Lider Transport Adem Deyirmenci oldu.

İnegölspor Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu, deplasman sponsorluğunu üstlenen İnegöl Lider Transport Adem Deyirmenci’ye teşekkür ederek, “Devre arası yaptığımız takviyelerle çok şükür istediğimiz sonuçları almaya başladık. Elde ettiğimiz seri galibiyete inşallah Şanlıurfa maçı ile devam etmek istiyoruz. Öncelikle önce deprem sonrada sel felaketi yaşayan tüm Urfa halkına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza başsağlığı diliyoruz. Zorlu Şanlıurfa deplasman sponsorluğunu üstlenen İnegöl Lider Transport Adem Deyirmenci’ye tekrar çok teşekkür ediyorum.”

İnegöl Lider Transport Adem Deyirmenci ise “ İnegölspor’umuzun başarılı sonuçlar alması bizleri son derece mutlu etti. Bu manada her zaman İnegölspor’umuzun yanında ve destekçisi olduğunu belirtmek istiyorum. Lider Transport firması olarak Şanlıurfa maçının deplasman sponsoru olmak istedik. İnşallah deplasmandan 3 puan ile dönerek seri galibiyetlerimize devam ederiz.” Şeklinde konuştu.

resim yükle kemeravm.gif

SON HABERLER