Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Ağaç İşlerinde Korkutan Yangın

Akşam saatlerinde Ağaç İşleri sanayiinde bulunan koltuk iskelethanesinde yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen yangın sonucunda iki işyeri zarar gördü.
3. Sayfa - Aralık 7, 2019 9:10 pm A A

Yangın akşam saatlerinde Küçük Sanayi Sitesi Ağaç İşleri Bölümü 22. Sokakta meydana geldi.Kısa sürede büyüyen yangın işyerinin yanında bulunan başka bir iş yerinede daha sıçradı. İtfaiyenin Yaklaşık 2 saatlik çalışmanın ardından söndürülen yangın sonucunda iki işyerinde de maddi hasar meydana geldi.

Yangının işyerinde bulunan sobadan çıkmış olabileceği ihtimali üzerinde durulurken , itfaiye ve polis ekipleri yangının çıkış nedenini araştırmak üzere soruşturma başlattı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1680 kez okundu.
3. Sayfa - 9:10 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kantin bilmecesi bitmedi gitti !
  İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisinde bulunan kantin, fiyat anlaşmazlığı nedeniyle mevcut işletmeci tarafından kapatılmıştı. Yeniden ihale edilen kantinin yakın zamanda açılacağı öğrenildi.
 • 02
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 03
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 04
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 05
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.