21° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

Ailelere Dijital Hayat Ve Mahremiyetleri Anlatıldı

İnegöl Belediyesi’nin AHİD işbirliği ile gerçekleştirdiği Evlilik Okulu eğitimlerinin üçüncü haftasında, ailelere “Dijital Hayat ve Mahremiyetleri” anlatıldı.
GENEL - Ekim 14, 2019 11:38 am A A

Hizmet anlayışını sadece altyapı ve üst yapı faaliyetleriyle sınırlamayıp toplumun tüm sorunlarını gidermek adına mücadele ortaya koyan İnegöl Belediyesi, bu kapsamda Evlilik Okulu Eğitimleri düzenliyor. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da toplumun temel taşı olan ailenin korunması ve aile kavramının farkına varılması amacıyla Aile Hayatı İyileştirme Derneği (AHİD) işbirliğinde düzenlenen Evlilik Okulu eğitimleri Cuma akşamları gerçekleştiriliyor.

2 haftası geride kalan Evlilik Okulu Eğitimlerinin üçüncü haftasında, Cuma akşamı 20.30’da Sani Konukoğlu Konferans Salonunda Psiko Hekim ve Araştırmacı Yazar Abdülaziz Yılmaz’ın katılımıyla “Dijital Hayat ve Mahremiyetleri” konulu seminer gerçekleştirildi. Seminere Belediye Başkan Yardımcıları Rıdvan Kocaağa ve Fevzi Dülger’in de katıldığı eğitime, vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

Seminerde konuşan Psiko Hekim ve Araştırmacı Yazar Abdülaziz Yılmaz, yapılan eğitimlerin önemine dikkat çekerek İnegöl Belediyesi ve AHİD’e teşekkür etti. Yılmaz, “Bu örnek çalışmayı birkaç örnek belediye yapıyor. İnegöl Belediyesi de bunlardan biri. Bu manada faydalı bir çalışmayı hayata geçirdikleri için Belediye Başkanımıza ve AHİD Derneğimize teşekkür ediyorum. Burada kıymetli Başkan Yardımcılarımız var. Allah inşallah hayırlı hizmetler yapmayı, bir sonraki döneme bu milletin en temel değeri olan nesil yetiştirme noktasındaki gayretin bir membaı olan, bir alanı olan ailelerin daha fazla birbiriyle böyle güzel programlarda etkileşim halinde bulunarak daha güzel yerlere götürme noktasındaki hizmetleri hem Belediyemize hem derneğimize Allah nasip etsin” dedi.

Eğitim boyunca Abdülaziz Yılmaz, son yıllarda hayatımızın adeta bir parçası haline gelen dijital medya kullanımında mahremiyetin önemini anlattı. Yılmaz, dikkat edilmesi gereken hususlara da vurgu yaptı.


Bu haber 1380 kez okundu.
GENEL - 11:38 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Günlük bilanço açıklandı !
  Sağlık Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verilerini, Bakan Koca da sosyal medya hesabından paylaştı. 
 • 02
  Hırsızlar Adliye’ye sevk edildi !
  İnegöl’de Büfeci esnafını canından bezdiren 3 hırsız İnegöl Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı operasyonla kıskıvrak yakalandı.
 • 03
  İsteyen pazarcı tezgahını açabilecek !
  Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yaşanan karışıklıklar vatandaşları da arada bıraktı.
 • 04
  Güçlü altyapı, sağlıklı çevre
   Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Dünya Çevre Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, şehrin 2050 yılına kadar kesinlikle su sıkıntısı çekmemesi için gerekli projeleri hayata geçireceklerini belirterek, “Vatandaşlarımıza kaliteli ve kesintisiz içme suyu temin edebilmek için yaklaşık 400 milyon liralık yeni yatırımları şehrimize kazandırıyoruz” dedi.
 • 05
  ÇOCUK HASTALAR UNUTULMADI !
  Maske üretiminde örnek bir çalışma ortaya koyan İnegöl Belediyesi, Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi ve İnegöl Devlet Hastanesinde tedavi gören çocuklar için hazırlanan maskeleri hastane yöneticilerine teslim etti. Belediye Başkanı Alper Taban, her ihtiyaca yönelik maske üretmeye devam edeceklerini söyledi.
şanlıurfa araç kiralama