Kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

AK Parti Bursa’da Flaş Gelişme!

AK Parti Bursa İl Başkanlığı’na Davut Gürkan’ın atanmasının ardından gözler il kongresine çevrildi. Geçtiğimiz günlerde kongrenin 14 Şubat’ta yapılacağı açıklanırken, bugün kongre tarihi 1 Şubat 2021 Pazartesi günü olarak revize edildi.
GENEL - Ocak 5, 2021 6:15 pm A A

AK Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından sosyal medyadan yapılan açıklamada kongre tarihinin 1 Şubat 2021 olarak değiştirildiği duyuruldu.
Kongre tarihi ile ilgili olarak geçtiğimiz günlerde AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan tarafından 14 Şubat’ta yapılacağına dair bir açıklama yapılmıştı. Ancak bugün yapılan değişikliğe kongrenin 1 Şubat günü yapılacağı bildirildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 4420 kez okundu.
GENEL - 6:15 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yasak uzatıldı !
  Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen hamsi avına İstanbul Boğazı’nda ve Karadeniz’in büyük bir bölümünde kısıtlama süresi 28 Ocak’a kadar uzatıldı.
 • 02
  İnegöl’de kar coşkusu yaşanıyor !
  İnegöl’de günlerdir beklenen kar yağışı iyice etkisini gösterince, vatandaşlar yasağı unutarak karın keyfini çıkarmak için kendilerini dışarı attı.
 • 03
  Bir zamda bankalardan !
  Bankalar, işlem ücretlerinde bazı düzenlemeler yapmaya hazırlanıyor. 2020 yılının TÜFE ‘sinin açıklanmasının ardından EFT ve havale ücretlerine gelen zam oranı belli oldu.
 • 04
  ARTIK E-DEVLET’TEN YAPILACAK..
  Öğrencileri ilgilendiren flaş açıklama Cumhurbaşkanlığı’dan geldi. Burs ve kredi ile ilgili önemli değişiklik.
 • 05
  ARAÇ SAHİPLERİ DİKKAT!
  Motorlu taşıtlar vergisinde bu yıla ilişkin ilk taksit ödemesinin 1 Şubat Pazartesi gününe kadar yapılması gerekiyor, geçmiş dönem borçlarının yapılandırılması için de aynı tarihe kadar başvuru imkanı bulunuyor.