22° Açık
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.73

Ak Parti Kadın Kollarına Esra Leblebici Aday

15 Ocak Perşembe günü gerçekleştirilecek olan AK Parti İnegöl İlçe Kadın Kolları kongresine tek liste ile gidileceği ve Başkan adayının Esra Leblebici olduğu öğrenildi.   AK Parti İnegöl İlçe Kadın Kolları, 15 Ocak Perşembe günü kongreye gidiyor. 11 Ocak 2015 Pazar Günü Karacabey ve Mustafakemalpaşa ilçelerinde başlayacak olan ilçe kadın kolları kongreleri, 25 Ocak 2015 […]
Siyaset - Ocak 14, 2015 11:29 am A A

15 Ocak Perşembe günü gerçekleştirilecek olan AK Parti İnegöl İlçe Kadın Kolları kongresine tek liste ile gidileceği ve Başkan adayının Esra Leblebici olduğu öğrenildi.

 

AK Parti İnegöl İlçe Kadın Kolları, 15 Ocak Perşembe günü kongreye gidiyor. 11 Ocak 2015 Pazar Günü Karacabey ve Mustafakemalpaşa ilçelerinde başlayacak olan ilçe kadın kolları kongreleri, 25 Ocak 2015 Pazar Günü Yıldırım ilçe kongresi ile son bulacak. Bursa’daki 17 ilçenin kadın kollarının kongre tarihleri ve Orhangazi haricindeki bütün ilçelerin başkan adayları belirlendi.

 

16 İLÇENİN BAŞKA ADAYLARINI BELİRLEDİK

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Emine Yavuz Gözgeç, “Yaptığımız istişareler neticesinde 16 ilçemizin başkan adaylarını belirledik. Önümüzdeki günlerde Orhangazi ilçemizin adayını da belirleyip bu süreci tamamlayacak ve kongrelerimizi gerçekleştireceğiz. Daha sonra da il kongremizi birlik ve beraberlik içinde yapacağız” dedi. Gözgeç; İnegöl’de Esra Leblebici, Osmangazi’de Sibel Bedir Kara, Yıldırım’da Sevim Parlak, Nilüfer’de Sevilay Yaralıyılmaz, Yenişehir’de Feride Karayel, Gemlik’te Selma Özsabuncu, Kestel’de Hülya Kaçır, Gürsu’da Selda Kılıç, Keles’te Feruze Duman, Orhaneli’de Sevgi Bal, Büyükorhan’da Kader Kaya, Harmancık’ta Zekiye Özdemir, Karacabey’de Arzu Uray, Mustafakemalpaşa’da Fatma Kocaman, Mudanya’da Nalan Aker ve İznik’te Ayşegül Tosun ile kongreye gidileceğini ifade etti.

 

KONGRE TARİHLERİ

Kongrelerin Karacabey ve Mustafa Kemalpaşa’da 11 Ocak, Yenişehir’de 14 Ocak, İnegöl’de 15 Ocak, Gemlik’te 16 Ocak, Orhangazi ve İznik’te 17 Ocak, Kestel ve Gürsu’da 18 Ocak, Büyükorhan ve Harmancık’ta 21 Ocak, Orhaneli ve Keles’te 22 Ocak, Osmangazi ve Mudanya’da 24 Ocak, Nilüfer ve Yıldırım’da da 25 Ocak tarihlerinde gerçekleştirileceği ifade edildi.

Bu haber 480 kez okundu.
Siyaset - 11:29 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ