22° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Ak Parti Kadın Kollarına Esra Leblebici Aday

15 Ocak Perşembe günü gerçekleştirilecek olan AK Parti İnegöl İlçe Kadın Kolları kongresine tek liste ile gidileceği ve Başkan adayının Esra Leblebici olduğu öğrenildi.   AK Parti İnegöl İlçe Kadın Kolları, 15 Ocak Perşembe günü kongreye gidiyor. 11 Ocak 2015 Pazar Günü Karacabey ve Mustafakemalpaşa ilçelerinde başlayacak olan ilçe kadın kolları kongreleri, 25 Ocak 2015 […]
Siyaset - Ocak 14, 2015 11:29 am A A

15 Ocak Perşembe günü gerçekleştirilecek olan AK Parti İnegöl İlçe Kadın Kolları kongresine tek liste ile gidileceği ve Başkan adayının Esra Leblebici olduğu öğrenildi.

 

AK Parti İnegöl İlçe Kadın Kolları, 15 Ocak Perşembe günü kongreye gidiyor. 11 Ocak 2015 Pazar Günü Karacabey ve Mustafakemalpaşa ilçelerinde başlayacak olan ilçe kadın kolları kongreleri, 25 Ocak 2015 Pazar Günü Yıldırım ilçe kongresi ile son bulacak. Bursa’daki 17 ilçenin kadın kollarının kongre tarihleri ve Orhangazi haricindeki bütün ilçelerin başkan adayları belirlendi.

 

16 İLÇENİN BAŞKA ADAYLARINI BELİRLEDİK

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Emine Yavuz Gözgeç, “Yaptığımız istişareler neticesinde 16 ilçemizin başkan adaylarını belirledik. Önümüzdeki günlerde Orhangazi ilçemizin adayını da belirleyip bu süreci tamamlayacak ve kongrelerimizi gerçekleştireceğiz. Daha sonra da il kongremizi birlik ve beraberlik içinde yapacağız” dedi. Gözgeç; İnegöl’de Esra Leblebici, Osmangazi’de Sibel Bedir Kara, Yıldırım’da Sevim Parlak, Nilüfer’de Sevilay Yaralıyılmaz, Yenişehir’de Feride Karayel, Gemlik’te Selma Özsabuncu, Kestel’de Hülya Kaçır, Gürsu’da Selda Kılıç, Keles’te Feruze Duman, Orhaneli’de Sevgi Bal, Büyükorhan’da Kader Kaya, Harmancık’ta Zekiye Özdemir, Karacabey’de Arzu Uray, Mustafakemalpaşa’da Fatma Kocaman, Mudanya’da Nalan Aker ve İznik’te Ayşegül Tosun ile kongreye gidileceğini ifade etti.

 

KONGRE TARİHLERİ

Kongrelerin Karacabey ve Mustafa Kemalpaşa’da 11 Ocak, Yenişehir’de 14 Ocak, İnegöl’de 15 Ocak, Gemlik’te 16 Ocak, Orhangazi ve İznik’te 17 Ocak, Kestel ve Gürsu’da 18 Ocak, Büyükorhan ve Harmancık’ta 21 Ocak, Orhaneli ve Keles’te 22 Ocak, Osmangazi ve Mudanya’da 24 Ocak, Nilüfer ve Yıldırım’da da 25 Ocak tarihlerinde gerçekleştirileceği ifade edildi.


Bu haber 1700 kez okundu.
Siyaset - 11:29 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegölspor’a Galatasaray’dan transfer
  TFF 2. Lig Beyaz Grup Ekiplerinden İnegölspor, Galatasaray altyapısından yetişen genç yıldız, Süleyman Luş’u (19) kadrosuna katmak için harekete geçti.
 • 02
  Orhaniye Mahallesi Modern Otoparkına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Orhaniye Mahallesinde mezbelelik haldeki boş alanı modern bir otoparka dönüştürdü. Yapılan çalışmayla bölgenin çehresi de değişti.
 • 03
  Ana Kucağı’nda eğitim başlıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, özellikle dar gelirli ailelerin çocuklarının da okul öncesi eğitim hizmetlerinden faydalanabilmesi amacıyla geçen yıl hizmete açtığı Ana Kucağı Çocuk Eğitim Merkezlerinde 2020 – 2021 eğitim dönemi 21 Eylül Pazartesi günü başlıyor.
 • 04
  Başkan Taban Belediyeye Yürüyerek Geldi
  İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında “İşine Hareket Kat” sloganıyla düzenlenen evden işe yaya olarak gitme etkinliğine dahil oldu. Taban, sabah evden belediye binasına yürüyerek geldi.
 • 05
  İnegöl Beton Yollar İle Kaplanmaya Devam Ediyor
  Organize Sanayi Bölgesinde devam eden beton yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, şuana kadar 5 kilometrelik beton yol uygulandığını hatırlattı. Taban, “Önümüzde 15-20 alanın programı var. Biri bitince hemen diğerine geçiyoruz. Çalışmalarımız hızlı hızlı devam edecek. Sırasıyla da her alana ulaştıracağız” dedi.