11° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Ak Parti’de Mustafa Ersan ile devam iddiası

Ak Parti’de erken kongre seçimleri yaklaşırken kulislerde hareketlilik devam ediyor.
GENEL - Aralık 9, 2019 2:24 pm A A

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti İnegöl İlçe Başkanlığı ile alakalı isimler dolaşırken, edindiğimiz son bilgilerde Mustafa Ersan ile devam edileceği büyük ölçüde belli olduğu öğrenildi.

Ak Parti Bursa İl Başkanlığı’nın genel merkez ile beraber yaptığı değerlendirmelerle Bursa genelinde bir kaç ilçe de revizyon olacağı, başarılı görülen ilçe başkanları ile de devam edileceği öğrenildi.

Merak edilen konulardan biri de İnegöl için Mustafa Ersan ile yola devam edilecek mi ?

Kulislerden sızan bilgiler doğrultusunda seçimlerde alınan sonuçlar, görev sürecinde yaptığı başarılı çalışmalar parti kriterlerine göre başarılı bulunan Mustafa Ersan, parti yetkililerinin oluru ile Ak Parti İnegöl İlçe Başkanlığı görevinde devam edeceği iddia ediliyor.

Nihai karar önümüzdeki günlerde belli olacağı ifade edildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1440 kez okundu.
GENEL - 2:24 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 02
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 03
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 04
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.
 • 05
  Korkutan Deprem !
  Ege Denizi Muğla Datça açıkalrında saat 17.32’de meydana gelen depreme ilişkin İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan açıklama geldi.