Sisli
 • EURO 6.64
 • DOLAR 6.14

Ak Parti’de Yıldırım Dönemi

AK Parti’de olağanüstü kongre günü: Binali Yıldırım genel başkan seçildi AK Parti’nin 2. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde tek aday olan Binali Yıldırım, bin 405 oy alarak AK Parti’nin yeni genel başkanı seçildi. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Binali Yıldırım, AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde bin 405 oy alarak genel başkan seçildi. AK Parti, 2. Olağanüstü Büyük Kongresi Ankara Arena Spor […]
GENEL - Mayıs 22, 2016 2:57 pm A A

AK Parti’de olağanüstü kongre günü: Binali Yıldırım genel başkan seçildi

ak-partide-olaganustu-kongregunu-binali-yildirim-genel-baskan-secildi,7cRh6Gnyf0aBuvP_GIKmrQ

AK Parti’nin 2. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde tek aday olan Binali Yıldırım, bin 405 oy alarak AK Parti’nin yeni genel başkanı seçildi.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Binali Yıldırım, AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde bin 405 oy alarak genel başkan seçildi.

AK Parti, 2. Olağanüstü Büyük Kongresi Ankara Arena Spor Salonu’nda yapılıyor.

Çevresinde geniş güvenlik önlemleri alınan salon, sabahın erken saatlerinden itibaren dolmaya başladı.

Salona partide genel başkanlık yapmış Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve 3. genel başkan adayı Binali Yıldırım’ın fotoğrafları ile kongrenin ana teması olan “Kutlu yürüyüşe devam” ve “Durmadan 100 yıla”, “Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet” yazılı pankartlar asıldı.

Kongrede tek aday olan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Binali Yıldırım saat 10.40 sıralarında sivil plakalı makam aracıyla kongre salonuna geldi.

Yıldırım, kendisini karşılayan bakanlar, genel başkan yardımcıları ve parti yöneticileriyle tek tek tokalaştıktan sonra salona giriş yaptı.

Bakan Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım salondaki platformdan delegeleri selamladı ve partililere karanfil dağıttı.

Partililerin sevgi gösterisinde bulunduğu Yıldırım çifti, selfie isteyenlerin teklifini de geri çevirmedi. Yıldırım, eşi Semiha Yıldırım ile birlikte partilileri selamladı.

Bu haber 890 kez okundu.
GENEL - 2:57 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yeni Haftada Hava Nasıl Olacak ?
  İnegöl’de bugün sıcaklık en yüksek 17 derece dolaylarında seyrediyor. Yer yer hafif yağmur geçişleri gözlenirken kuvvetli rüzgara karşı tedbirli olunması gerekiyor.
 • 02
  Akhisar’da deprem Bursa’da hissetti
  Bursa’da deprem meydana geldi.
 • 03
  Türkiye teyakkuza geçti
  İçişleri Bakanlığınca, 81 ile gönderilen “hudut kapılarında alınması gereken tedbirler”e ilişkin genelgeye göre, İran ile kara hudut kapılarından İranlılar ve diğer yabancıların saat 17.00’den itibaren Türkiye’ye girişi yasaklandı. İran üzerinden hava yoluyla doğrudan gelen İranlılar ile diğer yabancı ülke vatandaşları ise havalimanı sınır kapılarından saat 20.00’den itibaren Türkiye’ye alınmayacak.
 • 04
  Seferler iptal edildi
  Budo bugün yapılması planlanan bazı severlerin hava muhalefeti nedeniyle iptal edildiğini duyurdu.
 • 05
  Harmancık tarımda ayva ile markalaşacak
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’yle imzaladığı protokol kapsamında Harmancıklı çiftçilere 6 bin adet ayva fidanı dağıtılırken, tam verim sağlandığında bu projeye ilçeye yıllık 1,5 milyon TL gelir kazandıracak.