seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

AK Parti’den sert Meral Akşener açıklaması!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, terör örgütü lideri Abdullah Öcalan’ın hapisten çıkarılacağını iddia eden İYİ Parti lideri Meral Akşener’e tepki gösterdi. Çelik, “İftira siyasetinden başka bir şey değil” dedi.
GENEL - Ocak 20, 2022 3:16 pm A A

Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Edirne’deki, en büyük hesabı İmralı’dakine verecek” açıklamasının ardından, “Eğer arzu ettiğin hesabı kesmesi için İmralı’dakini çıkarmanın peşindeysen orada duracaksın” diyerek tepki gösteren İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yanıt verdi.

“Cumhurbaşkanımız gerek başbakanlığı döneminde gerekse şimdi devletimizin başı olarak teröre karşı en güçlü mücadelenin verilmesinin arkasındaki iradedir. İnsanlığın ve milletimizin düşmanı teröre karşı en güçlü ve tavizsiz mücadele Cumhurbaşkanımızın liderliğinde sürmektedir” diyen Çelik, “Sayın Akşener’in ‘terörist başının serbest bırakılacağını’ iddia edip, ardından Cumhurbaşkanımıza ve Cumhur ittifakına saldırması ise siyasi iftiradan başka bir şey değildir. Devletin başına bu şekilde iftira atmak, en temel siyasi ahlak ilkelerine aykırıdır” ifadelerini kullandı.
AKŞENER NE DEMİŞTİ?
Akşener, dün gerçekleştirdiği partisinin grup toplantısında Erdoğan’a yönelik olarak, “Geçen sefer, mektupla işi kurtarmaya çalışmıştın, görüyorum ki bu sefer başka oyunlar peşindesin. Seni şimdiden uyarıyorum, eğer arzu ettiğin hesabı kesmesi için İmralı’ndakini çıkarmanın peşindeysen orada duracaksın. Sakın ha, sakın ha, sakın ha! Böyle bir ahmaklığa böyle bir hainliğe yeltenirsen karşında bizi bulursun. Bu memleketi senin seçim kazanma hırslarına yedirmeyiz” diye konuştu.


Bu haber 540 kez okundu.
GENEL - 3:16 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegölspor’da neler oluyor ?
  Kongre tarihini 7 mayıs olarak belirleyen İnegölspor’da dün akşam yapılması planlanan kongre yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle 14 mayıs tarihine ertelendi. 14 Mayıs tarihinde yapılacak kongrede çoğunluğa bakılmazsızın kongre gerçekleştirilecek ve İnegölspor’ un yeni başkanı belli olacak .
 • 02
  Ünlü sanatçı sahnede bayıldı !
  Dün akşam Düzce’de konser veren Gülben Ergen, şarkı söylediği sırada sahnede düşerek bayıldı.
 • 03
  Glutensiz Pedallar, Bursa’da
  Çölyak hastalığına karşı toplumsal farkındalık oluşturmak amacıyla Kocaeli’nden başlayan ‘Glutensiz Pedallar’ etkinliğine katılan bisikletliler Bursa’ya ulaştı. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından da desteklenen etkinlikte, ihtiyaç sahibi hastalara glütensiz ürünlerden oluşan hediye kolileri dağıtıldı.
 • 04
  Seçime Kadar Ekonomi Düzelir Mi?
  Metropoll Araştırma Şirketi son anketinde “hükümet seçime kadar ekonomiyi düzeltebilir mi” diye sordu.
 • 05
  Cübbeli Ahmet Hoca’dan sert sözler!
  Cübbeli Ahmet Hoca lakabıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü “HDP’ye oy verenler vatandaşlıktan çıkarılmalı” dedi.