-2° Hafif kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR

Akaryakıta bu gece indirim geliyor !

Küresel çapta yaşanan gelişmeler nedeniyle akaryakıt fiyatları bir kez daha güncelleniyor. Geçen hafta zam gelen akaryakıta bu gece yarısından itibaren indirim geliyor.
EKONOMİ - Giriş : 05.12.2022 11:02 - Güncellenme : 05.12.2022 11:02 A A
Akaryakıtta sevindiren haber. Geçtiğimiz hafta üst üste gelen iki indirimle azda olsa sevindiren motorin fiyatları, sonradan gelen zamla beraber iki indiriminde etkisi kaybolmuştu. En son motorine 1 lira 16 kuruş zam gelmişti.

Motorine Bu Gece İndirim

Gelen bu zammın üzerine bu sefer indirim haberi geldi. Motorine bu gece yarısından itibaren 70 kuruş indirim gelmesi bekleniyor. Gelmesi beklenen bu indirimle beraber motorinin litre İnegöl’de  23 liranın altına düşecek.

Benzin ve LPG otogaz için şuan için bir fiyat değişikliği görülmüyor.

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 440 kez okundu.
EKONOMİ - 11:02 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Altını olanlar dikkat !
  FED faiz kararı sonrası gram altın fiyatı rekor kırmıştı. Finans Analisti İslam Memiş ‘fırsata çevirmek’ değerlendirmesinde bulunurken bugün şubat ayı için gerginlik uyarısı yaptı.
 • 02
  İnegöl’de bugün kar yağışı var mı?
  Meteoroloji, 3 Şubat hava durumu raporunu yayımladı. Peki bugün İnegöl’de hava nasıl olacak?
 • 03
  EYT düzenlemesi Komisyon’da kabul edildi
  Emeklilikte Yaşa Takılanlar’a ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
 • 04
  Endonezya, Bursa’da tanıtılacak
  Endonezya Ankara Büyükelçiliği ve Bursa Kent Konseyi’nin destekleriyle düzenlenen Endonezya’dan bir kültür şenliği olan ‘Eve Yolculuk’ programı, 06 Şubat Pazartesi günü saat 19.00’da Merinos AKKM Orhangazi Salonu’nda yapılacak.
 • 05
  Büyükşehir’in ‘yeşil’ uygulamalarına 3 ödül
  Türkiye’de kayıp kaçakla mücadelede Türkiye’de ilk sırada yer alarak ‘verimlilik ödülü’ kazanan Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ‘yeşil’ uygulamalarına da 3 ödül birden geldi. Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi’nin organize ettiği ‘Plant Ödülleri 2022’ ödül töreninde Bursa Büyükşehir Belediyesi, Park ve Rekreasyon Alanları Uygulamaları’, ‘Yeşil Şehir’ ve ‘Plant Özel’ olmak üzere 3 ayrı kategoride ödül aldı.