-2° Hafif kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR

Akaryakıta indirim geliyor

Brent petrol fiyatları ve döviz kurunda yaşanan gelişmelerle sürekli hareketlilik halinde olan akaryakıt fiyatlarına bu sefer indirim haberi geldi.
EKONOMİ - Giriş : 10.01.2023 09:21 - Güncellenme : 10.01.2023 09:21 A A
Bu gece yarısından itibaren benzine 63 kuruşluk bir indirim bekleniyor. İndirimin gece yarısından sonra pompa fiyatlarına yansıması bekleniyor.

Son gelen zamlardan sonra bu gece yarısı beklenen indirimin yansıması durumunda araç sahiplerinin az da olsa yüzü gülecek.

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 420 kez okundu.
EKONOMİ - 9:21 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ankara’dan İnegöl anketi!
  Ankara merkezli anket firması İnegöllüleri arayarak Milletvekilliği için öne çıkan isimler hakkında bilgi topluyor.
 • 02
  Ak Parti’de liste çalışması başladı
  AK Parti’de her seçim olduğu gibi bu seçimde de mevcut milletvekillerinin en az yüzde 50’sinin liste dışı kalması bekleniyor. Erdoğan’ın özellikle teşkilatla problemi olan, aynı il içinde diğer milletvekilleri ile sıkıntı yaşayan isimlerin üzerini çizmesi bekleniyor.
 • 03
  Son haftaya kadar mücadelemizi sürdüreceğiz !
  İnegöl’ün Bal ligi temsilcilerinden Doğugücü sezonun ikinci yarısına muhteşem bir başlangıç yaptı.
 • 04
  Mustafa Destici’nin acı günü !.
  Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı,  Mustafa Destici’nin babası Ali İhsan Destici, Eskişehir Şehir Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
 • 05
  Minik Aşçıların Ellerinden ”İnegöl Köfteli Pizza”
  İnegöl Belediyesi, İnegöllü çocukların yarıyıl tatilini renklendiren etkinlik düzenleyerek 6-9 yaş aralığındaki çocukları anneleriyle birlikte İnegöl Köfteli Pizza yapmaları için Gastro İnegöl Mutfağında buluşturdu.