12° Sisli
 • EURO 6.50
 • DOLAR 5.89

Akhisar Semt Pazarı Yeni Yerinde

Akhisar Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde kurulan Akhisar Semt Pazarı 02 Aralık Pazar gününden itibaren İnegöl Belediyesi tarafından yaptırılan Yeni İnegöl Kapalı Pazar yerinde ilçe halkına hizmet verecek. YENİ İNEGÖL KAPALI PAZAR YERİ HİZMETE GİRİYOR Halka hizmet Hakka hizmettir anlayışını şiar edinmiş bir belediye olarak, İnegöl’ü yaşanabilir modern bir kent olarak geleceğe taşımak için var gücümüzle […]
GENEL - Kasım 29, 2018 1:14 pm A A

Akhisar Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde kurulan Akhisar Semt Pazarı 02 Aralık Pazar gününden itibaren İnegöl Belediyesi tarafından yaptırılan Yeni İnegöl Kapalı Pazar yerinde ilçe halkına hizmet verecek.

YENİ İNEGÖL KAPALI PAZAR YERİ HİZMETE GİRİYOR
Halka hizmet Hakka hizmettir anlayışını şiar edinmiş bir belediye olarak, İnegöl’ü yaşanabilir modern bir kent olarak geleceğe taşımak için var gücümüzle çalışmalarına devam eden İnegöl Belediyesi, Yeni İnegöl diye tabir edilen Akhisar, Huzur ve Baykoca mahallesinde oturan vatandaşların nezih bir ortamda alışverişlerini yapabilmeleri adına Yeni İnegöl Kapalı Pazar yerini hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyor.

2017 yılı Nisan ayında temeli atılarak yapımına başlanan, son düzenlemelerin yapılmasının ardından, 28 Kasım Çarşamba günü pazarda yer alacak 110 esnafın tezgahlarının yerlerinin kura çekimi ile belirlenmesi ile son hazırlıkların da tamamlandığı modern kapalı pazar yeri 02 Aralık Pazar gününden itibaren ilçe halkına hizmet vermeye başlayacak.

DAHA KONFORLU VE DAHA MODERN BİR ORTAMDA ALIŞVERİŞ YAPILACAK
Akhisar Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde kurulan Akhisar Semt Pazarının Pazar gününden itibaren yeni yerinde hizmet vermesi hakkında İnegöl Belediyesinden yapılan açıklamada, “Belediyemizce hem esnaflarımızın daha rahat ve konforlu bir ortamda ticaretini yapmaları hem de vatandaşlarımızın daha modern ve daha nezih bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamak düşüncesiyle Akhisar Mahallemizdeki Fatih Caddesi üzerine kapalı bir semt pazarı yapmaya karar verilmiş ve 1 Kasım 2018 tarihi itibariyle Pazar yerinin yapımı tamamlanarak hizmete hazır hale getirilmiştir. Bu tarihten sonra hemen pazaryerinin taşınması için Zabıta Müdürlüğümüz harekete geçerek pazar yerinin taşınması ile ilgili çalışmalarını tamamlamış ve en son 28 Kasım Çarşamba günü Pazar alanında çekilen kura sonucu tüm hak sahiplerinin yerleri belirlenmiştir” ifadelerine yer verildi.

02 ARALIK PAZAR GÜNÜ YENİ YERİNDE
Akhisar, Baykoca ve Huzur Mahallelerinin ortak kullanımı olacak pazar yerinin örnek bir proje olduğuna vurgu yapılan açıklamada, “Yeni İnegöl Kapalı Pazaryeri sosyal tesisleriyle geniş ve ferah iç hacmiyle, otoparkıyla günümüzün modern pazaryerleri örneğini teşkil etmekte olup Akhisar, Baykoca ve Huzur mahallesi sakinlerine hizmet vermek amacıyla özellikle bu bölgede ikamet eden vatandaşların yararlanabileceği nezih bir mekan olmuştur. Bundan sonra artık Atatürk Caddesi üzerine kurulan pazar yeri 02 Aralık Pazar gününden itibaren bir daha buraya kurulmayacaktır. Bu tarihten sonra Akhisar Semt Pazarı, Yeni İnegöl kapalı Pazar yerinde kurulacaktır” denildi.

Bu haber 530 kez okundu.
GENEL - 1:14 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  7 bin polis adayı alınacak
  Emniyet Genel Müdürlüğü, polis alımlarını Polis Akademisi Başkanlığı aracılığıyla gerçekleştirecek.
 • 02
  Sınır ötesi operasyonda son durum
  Türkiye’nin Suriye’deki 3. kapsamlı askeri operasyonu olan ‘Barış Pınarı Harekâtı’ 9 Ekim saat 16:00’da başladı.
 • 03
  Mehmetçik’e anlamlı bağış
  İnegöl Ziraat odası meclis üyeleri Ekim ayı meclisinde aldıkları karar ile dikkatleri üzerlerine çekerek gururlandırdılar. İnegöl Ziraat odası Ekim ayı meclis toplantısında alınan karar ile meclis üyeleri huzur parası adı altında toplanan tüm geliri, yani 2 bin 600 Türk lirasını Mehmetçik vakfına bağışladılar. İnegöl Ziraat odasında makamında Basın Mensupları ile bir araya gelen İnegöl Ziraat […]
 • 04
  Fikret Fidan resmen Başkan oldu
  İyi Parti İnegöl İlçe Teşkilatı’nda uzun süredir beklenen Fikret Fidan başkanlığı partinin genel merkezi tarafından onaylandı.
 • 05
  Toplantı Ayrı Bir Heyecan Kattı
  Şampiyonluk hedefiyle yola çıkan Teyfik Demirhan başkanlığındaki Orhaniyespor yönetimi , şehir olarak hayali kurulan ve İl Olmayı sembolize eden 82 no’lu Orhaniyespor formasını Belediye Başkanı Alper Taban’a takdim etti.