seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
resim yükle

Akşener, Ak Parti Görmezden Geliyor

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul’da partisinin düzenlediği Kalkınma Kongresi açılışında konuştu. Akşener, Türkiye’deki işsizliğe isyan ederek ‘ Ak Parti görmezden geliyor’ dedi.
EKONOMİ - Aralık 25, 2021 2:06 pm A A

Meral Akşener’in konuşmasından satır başları şöyle;

-Gençleri çocukların yoksulluklarını anlatmak benim için çok zor. Kent ile köy arasından yaşanan zorlujları anlatmak çok zor. TÜİK verilerine göre yoksulluk 2006 yılında 20 milyonken şimdi 23 milyona yükselmiş.

-10 milyon insanımız aç. Gençlerimiz, çocuklarımız en yoksul yüzde 20’lik dilimde yaşıyor.

YOKSULLUKLA MÜCADELE İÇİN 2 PROJE YAPTIK

-Derin yoksullukla mücadele kapsamında şimdiye kadar 2 proje hazırladık. Rüzgar gülüydü çocuklara kahvaltı verilen 1. proje… 2. proje ise 16-18 yaşındaki tüm gençlerimize aylık bin lira destek sağlamayı planladığımız proje.

-Gelir eşitsizliği arttı. Gençlerimiz ümitsiz. Demokrasi profilinden hızla çıkıyoruz. AKP çözüme yönelik yeni adımlar atmak istemiyor.

-İktidar genç işsizliği, eğitimsizliği görmezden geliyor… Ak Parti çapsılığı ile bütün bunlara kayıtsız kalıyor. Biz bunlara kayıtsız kalmayacağız.

-Fırsat eşitliğini sağlayacağızç Kadının, gencin görmezden gelinmediği bir Türkiye inşaa edeceğiz.

-Son temamız istihdam. Diğer dünyalardaki istihdamı yakalasak çalışan sayılarımız 10 milyon artıyor. Onların yerini sığınmacılar alıyor.

AK PARTİ BİR İNSANLIK SUÇU İŞLİYOR

-Ak Parti Suriyeliler olmazsa sanayi çözer diye düşünerek Türk işçilerinin yerini onları alıyor ve ucuza çalıştırarak bir insanlık suçu işliyor. Ak Parti işsizliği çözmeyi denemiyor.

-Çalışanlarımızın yarısı asgari ücret alıyor. Böyle kalkınma olmaz. Böyle ülke olmaz. Nasıl çözeceğiz? İyi eğitim politikalarımızı açıklayacağız. Beceri uyumsuzluğunu nasıl gidereceğimizi anlatacağız.

-Girişimciliği özendirmeliyiz.  İsteğimiz temel yolu seçip inavasyonu sağlamak. Biz yolsuzluğu bitirmek için yola çıktık, işsizliği kıracağız, zenginlikte eşitleyeceğiz. Üniversitelerde de kurumsal alt yapıyı oluşturacağız.

-Teknoloji kampüsleri ile ülkemizi içine hasedildiği vasatlıktan kurtaracağız

-Biz bunlar için hazırız. Biz buradayız. Biz çözeriz.

resim yükle

Bu haber 540 kez okundu.
EKONOMİ - 2:06 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ