31° Açık
  • EURO
  • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

AKTAŞ’TAN LEBLEBİCİ’YE TEBRİK

Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve bayan Belediye Üyeleri, 23 Ocak 2015 tarihinde gerçekleştirilen kongre ile AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanlığına seçilen Esra Leblebici’ye tebrik ziyaretinde bulundular. Ziyaret ile ilgili bir açıklamalarda bulunan Başkan Aktaş, “Hepinizin bildiği gibi kısa bir süre önce Adalet ve Kalkınma Partimizin Kadın Kolları kongremizi gerçekleştirdik. Öncelikle ben kongrede görev alan […]
Siyaset - Şubat 6, 2015 6:11 pm A A

Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve bayan Belediye Üyeleri, 23 Ocak 2015 tarihinde gerçekleştirilen kongre ile AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanlığına seçilen Esra Leblebici’ye tebrik ziyaretinde bulundular.

Ziyaret ile ilgili bir açıklamalarda bulunan Başkan Aktaş, “Hepinizin bildiği gibi kısa bir süre önce Adalet ve Kalkınma Partimizin Kadın Kolları kongremizi gerçekleştirdik. Öncelikle ben kongrede görev alan çok değerli Başkanımız Esra Leblebici hanımefendi ve değerli yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinin hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

LEBLEBİCİ İLE GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

Kongre tarihindeki değişiklik sebebiyle ve o tarihte farklı bir programda olmasından dolayı kongreye kendisi adına Başkan Vekili Turgay Yel’in katıldığını belirten Başkan Aktaş, Esra Leblebici’nin 30 Mart 2014 seçimlerinde meclis üyesi adayı olarak kendileri ile beraber partiye yıllardır hizmet eden değerli bir isim olduğunu belirtti. Aktaş, Esra Leblebici ile çok daha güzel işlere imza atarak İnegöl’de yaşayan bayan seçmenlere seslerini duyurma adına önemli bir fayda üreteceklerini vurguladı.

HER ARKADAŞIMIZIN AYRI BİR ÖNEMİ VAR

Başkan Aktaş son olarak, “Bugün hem kendilerine selam vermek, hem hayırlı olsun demek, beraberinde de tabi ki tecrübemizi, bilgi birikimimizi yeni görev alan arkadaşlarımızla paylaşmak adına buradayım. Takdir edersiniz ki siyasette sadece Belediye Başkanlığı, Milletvekilliği, İlçe Başkanlığı gibi görevler yok. Farklı kademelerde hizmet ediyoruz, görev yapıyoruz. Bunlar zincirin birer halkaları gibi. Bu teşkilatta görev yapan her kardeşimizin, her arkadaşımızın ayrı bir öneminin, görevinin ve değerinin olduğunu da ben özellikle ifade etmek istiyorum. Bu vesileyle kendilerine aldıkları bu sorumlulukta başarılar ve kolaylıklar diliyorum” şeklinde konuştu.

BU BİR BAYRAK YARIŞI

AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanlığına seçilen Esra Leblebici ise, ziyaretlerinden dolayı Başkan Aktaş ve Meclis Üyelerine teşekkür ederek, bunun bir bayrak yarışı olduğunu belirtti. Kendilerinden önceki yönetime yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür Eden Leblebici, yeni yönetim olarak kendilerinin de İnegöl için koşturup, çalışacaklarını ifade etti.

 


Bu haber 1440 kez okundu.
Siyaset - 6:11 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

şanlıurfa araç kiralama