-3° Kapalı
 • EURO 6.58
 • DOLAR 5.93

Ali Osman Sönmez kabri başında anıldı

Bursa’nın ekonomisine iz bırakan İnegöllü işadamı Ali Osman Sönmez, vefatının 16. yıl dönümünde aile fertleri tarafından anıldı. İnegöllü duayen işadamı Ali Osman Sönmez aramızdan ayrılalı 16 yıl oldu.  Vefatının yıl dönümünde Emirsultan’daki kabri başında dualarla anıldı. Anma töreninde; Sönmez Holding Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez, eşi Ümran Sönmez, Sönmez Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Sönmez, […]
GENEL - Ekim 13, 2017 12:10 pm A A
Bursa’nın ekonomisine iz bırakan İnegöllü işadamı Ali Osman Sönmez, vefatının 16. yıl dönümünde aile fertleri tarafından anıldı.

İnegöllü duayen işadamı Ali Osman Sönmez aramızdan ayrılalı 16 yıl oldu.  Vefatının yıl dönümünde Emirsultan’daki kabri başında dualarla anıldı.

Anma töreninde; Sönmez Holding Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez, eşi Ümran Sönmez, Sönmez Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Sönmez, Ali Cem Sönmez, Cemil Sönmez ve eşi Beril Sönmez, hazır bulundu. Ali Osman Sönmez’i özlemle andıklarını ifade eden Celal Sönmez, babasının yardımseverliğini ve çalışkanlığını örnek aldıklarını ve onun oğlu olmaktan onur duyduğunu söyledi. Sönmez ailesi Emirsultan Mezarlığı’ndaki diğer aile fertlerinin kabirlerini de ziyaret etti.

Bu haber 3080 kez okundu.
GENEL - 12:10 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Batman Belediyesi’nde taciz skandalı
  HDP’li Batman Belediyesi’nde taciz skandalı yaşandı. Yaşanan bu olay ise sosyal medyada tepkilerin odağı oldu.
 • 02
  İnegöl’de emniyet göz açtırmıyor
  İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından şehrin huzur ve güvenliği için yapılan yol uygulamalarında ruhsatsız silah ve uyuşturucu madde yakalanırken 4 kişi hakkında ise işlem yapıldı.
 • 03
  İnegöl’de mahalle mahalle acil toplanma alanları
  Deprem konusunda bilgi toplamaya çalışan vatandaşlar e-devlet üzerinden afet zamanında acil toplanma alanlarını il, ilçe, mahalle ve sokak ismini girerek ev ve iş yerlerine en yakın toplanma alanlarının yerlerini öğrenebiliyorlar.
 • 04
  MHP’li Başkan intihar etti
  MHP Gürsu İlçe Başkanı Ali Osman Beysir, intihar ederek yaşamına son verdi.
 • 05
  İnegöl’de deprem
  Kandilli Rasathanesi, merkez üssü Manisa Akhisar olan 5.4 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu.