seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

16° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

ALİNUR AKTAŞ AÇIKLADI “MER-PA PROJESİ TAMAM”

KÖYLÜ PAZARI KAPALI HALE GETİRİLİYOR Yeni pazarla alakalı Büyükşehir Belediyesiyle bir araya geldiklerini ifade eden Aktaş, “Büyükşehir Belediyemiz bize sadece yıkılan pazaryeri ile ilgili çalışmalar yapacağını söyledi. Malumunuz üzere bu pazaryeri, büyük ve güzel bir pazaryeri olmasına rağmen, otoparkla alakalı sıkıntılar vardı. Esnafımızla bir araya geldik. Mevcut yerde neler yapabiliriz, görsel anlamda da şehre ne […]
Güncel - Ocak 16, 2015 8:25 am A A

KÖYLÜ PAZARI KAPALI HALE GETİRİLİYOR

Yeni pazarla alakalı Büyükşehir Belediyesiyle bir araya geldiklerini ifade eden Aktaş, “Büyükşehir Belediyemiz bize sadece yıkılan pazaryeri ile ilgili çalışmalar yapacağını söyledi. Malumunuz üzere bu pazaryeri, büyük ve güzel bir pazaryeri olmasına rağmen, otoparkla alakalı sıkıntılar vardı. Esnafımızla bir araya geldik. Mevcut yerde neler yapabiliriz, görsel anlamda da şehre ne katabiliriz noktasında, nihayetinde vardığımız karar neticesinde, şu anda bulunan köylü pazarı yerini, buradan kaldırıp arka kısma aldık. Dolayısıyla bir bütünlük içerisinde bunu yapmak için köylü pazarını da artık kapalı hale getiriyoruz. Üstüne de katlı otopark yapıyoruz. Yaklaşık 300 araçlık kısım otopark olacak” diye konuştu.

PAZARYERİ 12 BİN 300 METREKAREYE ÇIKIYOR

Projeyle ilgili bilgi veren Aktaş, “Şu anda bulunan köylü pazarını olduğu yerden aldık. Eskiden 12 bin 100 metrekare olan pazaryerimiz, 200 metrekarelik büyümeyle 12 bin 300 metrekare oldu. içine bebek bakım odası ve mescitte kurulacak. Bu kısmı Bursa Büyükşehir Belediyemiz yapacak. Diğer gördüğünüz kısmı ise buraya eş yapacağız. Uyumlu yapacağız. Aynı bir binaymış gibi olmayacak. Bu bina çelik bir bina olacak. Diğeri ise beton bina olacak. Dolayısıyla bu kısım da İnegöl Belediyesi tarafından yapılacak. Maliyet olarak beton bina daha maliyetli ama onu da İnegöl Belediyesi olarak biz karşılayacağız” şeklinde konuştu.

 

Güncel - 8:25 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kahreden haber şehitlerimiz var !
  Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı bölgesinde terör örgütü tarafından yapılan saldırı sonucu 2 askerin şehit olduğunu duyurdu.
 • 02
  3 çocuk babası boğularak can verdi !
  Bursa’da 3 çocuğunu kurtarmak için suya giren baba suda boğularak hayatını kaybetti.
 • 03
  Vaka sayıları arttı uyarı geldi !
  Vaka sayılarında yaşanan korkunç artışın ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.
 • 04
  Pkk’ya ağır darbe !
  Türk Silahlı Kuvvetleri son bir hafta içinde 47 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hale getirdi.
 • 05
  Modern Hayvan Pazarı İlk Bayramda Yüzleri Güldürdü
  İnegöl Belediyesi’nin Alibeyköy mevkiinde hayata geçirdiği modern hayvan pazarı, görücüye çıktığı ilk bayramda yüzleri güldürdü. Modern hayvan pazarında ihale usulü ile satılan kotralardaki kurbanlık satışlarının büyükbaş hayvanlarda yüzde 98, küçükbaş hayvanlarda ise yüzde 80 oranında olduğu belirtildi.