23° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

ALİNUR AKTAŞ TABURCU OLDU !

Korona virüse yakalanan ve 13 gündür hastanede tedavi gören Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş, tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.
Bursa Haberleri - Mayıs 4, 2021 6:53 pm A A

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla taburcu olduğunu açıkladı.
Başkan Aktaş, sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruda, “Hamdolsun iyiyim. Dualarınızla inşallah… Bursa için canla başla çalışmaya aralıksız devam!” ifadelerini kullandı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 10 kez okundu.
Bursa Haberleri - 6:53 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  ALİNUR AKTAŞ TABURCU OLDU !
  Korona virüse yakalanan ve 13 gündür hastanede tedavi gören Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş, tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.
 • 02
  İnegöllü gencin ölümü ile ilgili flaş gelişme 1
  İnegöllü gencin öldürülmesi ile ilgili 1 kişi tutuklandı.
 • 03
  TAM KAPANMA 1 HAFTA UZAYABİLİR!
  Türkiye’de 17 Mayıs günü saat 05.00’da bitecek olan tam kapanma sürecinin ardından 19 Mayıs (Çarşamba) günü resmi tatil olması nedeniyle tam kapanmanın 1 hafta daha uzaması gündeme geldi.
 • 04
  PAZARLARLA İLGİLİ FLAŞ GELİŞME !
  17 günlük tam kapanma sürecinde yasaktan muaf yerler listesinde bulunmayan semt pazarları için flaş bir gelişme yaşandı. İnegöl Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Vehbi Durgut cumartesi günü pazarların kurulacağını söyledi.
 • 05
  Yeni Hayvan Pazarına Ulaşım İçin Yollar Açılıyor
  Alibeyköy Mahallesi bölgesinde yapımı süren yeni hayvan pazarı için ulaşım alternatiflerini arttırmak isteyen İnegöl Belediyesi, Ortaköy yolu üzerinden doğrudan Ahmet Türkel Çevre Yoluna bağlanan yeni bir aks oluşturmak için çalışmalara başladı. 1,5 km’lik kısmında malzeme serimi tamamlanan yeni yolda, devam eden çalışmaları Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.