18° Açık
 • EURO 6.28
 • DOLAR 5.66

Alinur Aktaş Teravih Namazı Kıldırdı

Yoğun gündemi ve temposu ile baş döndürmeye devam eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş dün gece teravih namazını eda etmek üzere Yıldırım Yediselviler Merkez Camii’ne gitti.Cami cemaati ve çevredekilerin  isteği üzerine sarık ve cübbesini giyen Aktaş cami cemaatine teravih namazını kıldırdı. Alinur Aktaş’ın kıldırdığı teravih namazında AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve Yıldırım […]
Manşet Haber - Mayıs 15, 2019 1:37 pm A A

Yoğun gündemi ve temposu ile baş döndürmeye devam eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş dün gece teravih namazını eda etmek üzere Yıldırım Yediselviler Merkez Camii’ne gitti.Cami cemaati ve çevredekilerin  isteği üzerine sarık ve cübbesini giyen Aktaş cami cemaatine teravih namazını kıldırdı.

Alinur Aktaş’ın kıldırdığı teravih namazında AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz da birlikte saf tuttu.

Bu haber 170 kez okundu.
Manşet Haber - 1:37 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Belediyespor’un Sağlık Sponsoru Cihangir Hastanesi Oldu
  İnegöl Belediespor, Özel İnegöl Cihangir Hastanesi ile sağlık sponsorluğu protokolü imzalandı.
 • 02
  Karamollaoğlu HDP’li belediyeleri savundu
  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, üç HDP’li belediyeye kayyum atanmasına Twitter adresinden tepki gösterdi.
 • 03
  Halk otobüsü yaya kadına çarptı
  İnegöl’de Baykoca Mahallesi’nde meydana gelen kazada özel halk otobüsü yaya halindeki genç kadına çarptı.
 • 04
  Vakıfköy Kent Parkı’nda sona doğru
  Altyapıdan ulaşıma, eğitimden tarihi ve kültürel mirasın ayağa kaldırılmasına kadar her alanda hayata geçirdiği yatırımlarla Bursa’yı geleceğe taşıyan Büyükşehir Belediyesi, Bursa’nın yeniden ‘yeşille’ anılması için çevre yatırımlarında da hız kesmiyor. Yeni dönemde Bursa’ya 1,5 milyon metrekare yeni yeşil alan kazandırmayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, ağırlıklı olarak Osmangazi ve Nilüfer ilçelerine hitap eden Hüdavendigar Kent Parkı’na benzer […]
 • 05
  İnegöl’de yılan şoku!
  Eymir mahallesinde meydana gelen olayda yılan tarafından bacağından ısırılan kadın hastanede tedavi altına alındı.