27° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Alinur Aktaş Yarın İnegöl’e Geliyor !

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş yarın bir dizi açılış için İnegöl’e gelecek.
Bursa Haberleri - Haziran 4, 2020 6:04 pm A A

Alinur Aktaş yarın ilk olarak saat 16 : 00 ‘da Buski Genel Müdürlüğü tarafından sağlıklı su temin etmek amacıyla projelerinden ve mevcut içme suyu hatlarının sil baştan yenileneceği projenin temelini atacak.

Ardından saat 17 :00’da Büyükşehir Belediyesi tarafından Botanik parkta yapımı tamamlanan İnegöl Yüzme Havuzunun açılışını gerçekleştirecek.


Bu haber 1050 kez okundu.
Bursa Haberleri - 6:04 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Emniyet’ten gece kulüplerine baskın !
  İnegöl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler İnegöl’de faaliyet gösteren içkili restaurant ve gece kulüplerine baskın düzenledi.
 • 02
  Bireysel Çöp Konteyner Uygulaması Fatih Mahallesinde Devam Ediyor
  Daha temiz İnegöl hedefine emin adımlarla ilerleyen İnegöl Belediyesi, daha önce pilot bölgelerde denenen ve başarı ile sonuçlanan ‘Bireysel Çöp Konteyner’ ve geri dönüşüm kutusu dağıtımına Fatih Mahallesinde devam etti.
 • 03
  Toplu taşımada korona denetimi !
  Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleriyle birlikte koronavirüs ile mücadele kapsamında otobüs ve minibüslerde maske ve mesafe denetimleri gerçekleştirdi.
 • 04
  Bu ay maaşınız eksik yatacak !
  Milyonlarca çalışan bu ay maaşını eksik alacak. Asgari ücretle çalışanlar eylül ayında yüzde 20 gelir vergisi dilimine girecek.
 • 05
  Hareketli gece
  Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmalarına yönelik çalışma yapıldı.