seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Alkollü içeceklere dev zam yolda !

Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş: “Rakı, Votka ve Viski’ye %15 ile %20, Şarap’a ise %35 ile %40 oranında zam bekleniyor.”
EKONOMİ - Nisan 28, 2022 4:47 pm A A
2022 başında yüzde 40’ın üzerinde zamlanan içki fiyatlarına yeni zam daha geleceği öğrenildi. Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, mayıs ayında rakı, votka ve viskilere yüzde 15-20, şaraplara yüzde 35-40 oranında zam yapılacağını açıkladı.

Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile 2022 yılının henüz başında yüzde 40 oranında zamlanan alkol fiyatlarına yeni bir zammın yolda olduğunu açıkladı.

15 Mayıs tarihinde alkollü ürünlere zam geleceğini duyuran Aybaş, rakı, votka ve viskilerde yüzde 15-20, şaraplarda ise yüzde 35-40 oranında artış gelmesinin beklendiğini açıkladı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Aybaş, “ZAM!!! Mey Diego firmasının attığı mesaj *15 Mayıs 2022* tarihinde tüm ürünlerde zam geçişi olacaktır. Zam oranı Rakı, votka ve viskilerde *%15 ile %20*, Şaraplarda ise *%35 ile %40* oranında geçmesi beklenmektedir. Bunlar Zam değil yeme içme kültürüne yapılan yasaksız müdahale” ifadelerini kullandı.


Bu haber 360 kez okundu.
EKONOMİ - 4:47 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  4 Günlük TYT Genel Kampı Başlıyor
  İnegöl Belediyesi, üniversiteye hazırlanan öğrenciler için ilk adım olan TYT (Temel Yeterlilik Testi) için genel tekrar kampı düzenliyor. 4 gün boyunca alanında uzman eğitimciler İnegöllü öğrencilerle buluşacak.
 • 02
  Ekonomi üzerine bomba tahminler !
  Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yeni açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. Altın fiyatlarının fırlarken dolar kurunun baskılanacağını ve gıda kıtlığının çıkacağını öne sürdü.
 • 03
  Sungurpaşa Mahalle Konağı Yenilendi !
  İnegöl’ün tarihi açıdan önemli kırsal mahallelerinden biri olan Sungurpaşa’da artık kullanım ömrünü tamamlamış olan Mahalle Konağı, İnegöl Belediyesi tarafından yenilendi.
 • 04
  Antrenörden elenen kadın sporcuya tokat!
  Diyarbakır’da Türkiye Gençler Tekvando İl Seçmelerinde, antrenör O.B., müsabakayı kaybeden sporcusu, genç kıza tokat attı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
 • 05
  Ülkesine dönen Suriyeli sayısı açıklandı !
  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan gönüllü olarak ülkesine dönen Suriyelilerin sayısı geldi.