Hafif kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

Alper Taban Bursa’nın birincisi

Bursa’nın tüm ilçe belediye başkanları arasında yapılan sosyal medya performans araştırmasında, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban Kasım ayı rakamlarıyla birinci oldu.
GENEL - Aralık 3, 2020 10:36 pm A A

Bursa İlçe Belediye Başkanlarının sosyal medya performans raporuna göre İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, 17 ilçe Belediye Başkanı arasında birinci oldu. İkinci  Osmangazi Belediye Başkanı, üçüncü ise Yıldırım Belediye Başkanı oldu.

5 KAT FARK ATTI

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, analiz raporunda diğer başkanlara oranla 5 kat fark atarak Bursa’nın en sosyal belediye Başkanı ünvanını koruyor. Ayrıca Başkan Alper Taban gönül belediyeciliği kapsamında çalınmadık kapı bırakmayarak gönülleri fethetmeye devam ediyor.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 4940 kez okundu.
GENEL - 10:36 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yasak uzatıldı !
  Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen hamsi avına İstanbul Boğazı’nda ve Karadeniz’in büyük bir bölümünde kısıtlama süresi 28 Ocak’a kadar uzatıldı.
 • 02
  İnegöl’de kar coşkusu yaşanıyor !
  İnegöl’de günlerdir beklenen kar yağışı iyice etkisini gösterince, vatandaşlar yasağı unutarak karın keyfini çıkarmak için kendilerini dışarı attı.
 • 03
  Bir zamda bankalardan !
  Bankalar, işlem ücretlerinde bazı düzenlemeler yapmaya hazırlanıyor. 2020 yılının TÜFE ‘sinin açıklanmasının ardından EFT ve havale ücretlerine gelen zam oranı belli oldu.
 • 04
  ARTIK E-DEVLET’TEN YAPILACAK..
  Öğrencileri ilgilendiren flaş açıklama Cumhurbaşkanlığı’dan geldi. Burs ve kredi ile ilgili önemli değişiklik.
 • 05
  ARAÇ SAHİPLERİ DİKKAT!
  Motorlu taşıtlar vergisinde bu yıla ilişkin ilk taksit ödemesinin 1 Şubat Pazartesi gününe kadar yapılması gerekiyor, geçmiş dönem borçlarının yapılandırılması için de aynı tarihe kadar başvuru imkanı bulunuyor.