19° Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

Alper Taban’ın acı günü !

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ın babası Ahmet taban hayatını kaybetti.
3. Sayfa - Ocak 28, 2021 5:41 pm A A

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ın babası Ahmet Taban geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.

Merhumun cenazesi yarın saat 14 :00’da İnegöl Organize Bölgesi Camiin’de kılınacak cenaze namazının ardından İstanbullu Hasan Mezarlığına defnedilecek.

Merhuma Allah’tan rahmet sevenlerine başsağlığı c ve sabır diliyoruz.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 5360 kez okundu.
3. Sayfa - 5:41 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ekmeğe yapılan zam iptal edildi !
  Ankara’dan ekmeğe yapılan zammın iptal edildiği bilgisi geldi.
 • 02
  İnesmek Butik Törenle Açıldı
  İnegöl Belediyesi’nin aile bütçelerine katkı sağlamak isteyen bayanların el emeği göz nuru ürünlerini satışara sunarak kazanca dönüştürdüğü İnesmek Butik, Beşinci Mevsim Kültür Merkezinde düzenlenen törenle açıldı.
 • 03
  İnegöl Kültürlerin Merkezi
  İnegöl Belediyesi, bugüne kadar pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış İnegöl’ün saklı kalmış değerlerini ortaya çıkarmak adına 91 kırsal mahalle ve 4 beldeden dönüşmüş mahalleye yönelik saha araştırmasının startını bir süre önce vermişti.
 • 04
  Minik meleklerin yüzü artık daha fazla gülecek !
  Covid-19 pandemi sürecinde yaşanan kısıtlamalardan diğer vatandaşlardan daha fazla etkilenen özel gereksinimli çocuklar ve aileleri, sürecin sıkıntılarını Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal ve psikolojik destekleriyle aşıyor. Proje kapsamında minikler hem sağlık hizmeti alıyor hem de eğlenceli vakit geçirme imkanı buluyor.
 • 05
  Akıllı şehir Bursa için önemli adım !
  Bursa’yı daha iyi bir geleceğe taşıyacak projelerde ‘akıllı şehircilik’ yatırımlarına ağırlık veren Bursa Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de akıllı ulaşım sistemleri alanında çalışan tüm kesimleri bir araya getirerek bilgi ve tecrübe paylaşımı sağlayan Akıllı Ulaşım Sistemleri Derneği’ne üye oldu.