Açık
 • EURO 6.55
 • DOLAR 5.94

ALTEPE’DEN FLAŞ AÇIKLAMA

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, bir taraftan şehre vizyon katacak makro projelerle uğraşırken, diğer taraftan da vatandaşların taleplerini yerine getirdiklerini belirterek, “Sizler bizi desteklediğiniz müddetçe, bizler de burada olduğumuz müddetçe  hizmetlerimiz devam edecek” dedi Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın‘ın da katıldığı törende özellikle sosyal donatı alanlarından mahrum mahallelerde halkın talepleriyle yakından ilgilendiklerinin altını […]
GENEL - Ekim 16, 2017 5:17 pm A A

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, bir taraftan şehre vizyon katacak makro projelerle uğraşırken, diğer taraftan da vatandaşların taleplerini yerine getirdiklerini belirterek, “Sizler bizi desteklediğiniz müddetçe, bizler de burada olduğumuz müddetçe  hizmetlerimiz devam edecek” dedi

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın‘ın da katıldığı törende özellikle sosyal donatı alanlarından mahrum mahallelerde halkın talepleriyle yakından ilgilendiklerinin altını çizdi. Bir yandan şehre vizyon katacak makro projelerle uğraşırken, diğer taraftan da vatandaşların dertlerine ilaç, yaralarına merhem olmaya çalıştıklarını dile getiren Başkan Altepe, mahallelerin daha yaşanılabilir hale getirilmesi için uğraştıklarını vurguladı. Yeşilyayla Mahallesi’nde de küçük ama anlamlı bir açılış yaptıklarını ifade eden Başkan Altepe, “Önemli olan halkımızın mutluluğu. Yeşilyayla mahallesi, Maltepe mahallesi ne istiyor. Bunlar önemli. Ben 48 yıldır seçimlere katılıyorum. Bunun 40 yılında da yönetici olarak katıldım. Mahalle mahalle, sokak sokak Yıldırım’ı geziyoruz. Onun için bu mahallelerde ne eksik bizi yakından ilgilendiriyor. Bu işler çok büyük rakam tutmayan işler ama birilerinin ilgilenmesi gerekli. Hizmet için buradayız. Sizler bizi hizmet için seçtiniz. Bizler de hizmetlerimizi yapmaya devam edeceğiz. Sizler desteklediğiniz müddetçe, bizler de burada olduğumuz müddetçe bu hizmetler devam edecek. Destek sizden hizmet bizden” dedi.

Bu haber 2130 kez okundu.
GENEL - 5:17 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Korkutan deprem
  Kandilli Rasathanesi Elazığ merkezli 6.8 şiddetinde deprem meydana geldiğini duyurdu.
 • 02
  İnegölspor Sancaktepe’de Galibiyet Arıyor
  Spor Toto 2.Lig Beyaz grupta playoff mücadelesi veren temsilcimiz İnegölspor yarın grupta en büyük rakipleri arasında yer alan Sancaktepe takımının konuğu olacak.
 • 03
  İnegöl Emniyetin’den Şok Uygulama
  İnegöl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler bu gün öğle saatlerinde Hamidiye Mahallesi Hastane Caddesi üzerinde motosiklet uygulaması yaptı.
 • 04
  Kozluca yolunda feci kaza 2 yaralı
  Kozluca yolunda meydana gelen kazada anne ve kızı yaralandı. Kaza anı ise saniye saniye güvenlik kamerasına böyle yansıdı.
 • 05
  BTM’den öğretmenlere teşekkür
  Büyükşehir Belediyesi Bilim ve Teknoloji Merkezi (BTM) ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen Tasarım Beceri Atölyeleri Geliştirme ve Uygulama Projesi’nde ilk dönem sona erdi.