seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Altın alacaklar dikkat !

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş gram altın fiyatıyla ilgili son gelişmeler ışığında yeni beklentilerini paylaşırken alım için gram altın fiyatının yüksek olduğunu açıkladı.
EKONOMİ - Mart 29, 2022 12:19 am A A

Geçtiğimiz hafta dünyadaki ve Türkiye’deki ekonomik ve siyasi gelişmeler ışığında altın fiyatlarının nasıl yön çizebileceği konusunda analizlerde bulunan İslam Memiş, gram altında yaşanan düşüşlerin devam edebileceği konusunda uyarılarda bulundu.

Altın fiyatlarının Cuma günü kapanış ve hafta başı açılış fiyatlarını takipçilerine aktaran İslam Memiş emtia fiyatlarında kısmi bir düşüş olduğunu açıkarken Altın fiyatlarında hareketlilik için piyasaların yeni haberler beklediğini söyledi.

GRAM ALTIN FİYATI ŞUAN İÇİN YÜKSEK
Mevcut duruma göre gram altın fiyatlarında kısa vade için düşüş beklediğini dile getiren İslam Memiş “Gram altın için daha önce yüksekten satıyorlar bu fiyatlardan maliyet yapmayın şeklinde uyarılar da bulunmuştum. Gram altın Cuma günü 932 TL seviyesinden kapanış yaparken şuanda 921 TL seviyelerinde olduğunu görüyoruz. Burada bir düşüş ve geri çekilme trendi var. Emtia fiyatların yüzde 1’in üzerinde değer kaybıyla başladı. Yine benim nazarımda 900 TL üzerindeki gram altın fiyatlarının yüksek olduğunu söyleyebilirim” uyarısında bulundu.


Bu haber 340 kez okundu.
EKONOMİ - 12:19 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.