22° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Altın Alacaklar Düğün yapacaklar dikkat !

Altının yükselişi düğün yapacakları kara kara düşündürürken, Artışın kalıcı olmayacağını söyleyen Uzmanlar ; Temmuz’da fiyatların gerilemeye devam edeceğini öngörüyor.
EKONOMİ - Haziran 28, 2020 12:41 pm A A
Uzmanlar Düşüşler, iyi alım fırsatları sunacak diyor.
Altının dünya genelinde değer kazanması en çok düğün yapacak ya da altın borcu olanları tedirgin etti. 2020 yılına 291 lira seviyesinden başlayan altının gramı virüs salgının da etkisiyle tüm zamanların rekoru 396 liraya kadar yükselmişti.
Temmuz ayında bir düşüş yaşanmasını bekleyen uzmanlar özellikle Altın alım zamanını kaçırmış, eline yeni nakit geçmiş veya ilk kez altın yatırımına başlayacak olan vatandaşlara kademeli alım tavsiye ederek  yüzde 25’lik dilimler şeklinde 370-360-350 ve 340 lira seviyelerinin iyi alım seviyeleri olacağını belirtiyor.

Bu haber 1020 kez okundu.
EKONOMİ - 12:41 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bursa’da hareketli gece
  Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahıslara karşı denetim düzenlendi.
 • 02
  Öğrencilerin Tablet İhtiyacı İçin Destek Kampanyası Başlatıldı
  Pandemi nedeniyle uzaktan eğitim modeliyle devam eden eğitimlerde, ihtiyaç sahibi öğrencilerin tablet eksiğini gidermek için “Eğitimde Birlik Akımı” sloganıyla kampanya başlatıldı.
 • 03
  Milyonların gözü bu haberde !
  Vergi ve prim borçlarının yapılandırılmasına yönelik açıklamada bulunan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, söz konusu kararın gündemlerinde olduğunu ifade etti.
 • 04
  Ak Parti’de flaş gelişme !
  Pandemi nedeniyle yapılamayan Ak Parti İnegöl İlçe kongresi Pazar günü gerçekleştirilecek. Kongreye Mustafa Durmuş ve yönetimi tek liste halinde katılacak.
 • 05
  İnegöl’e 28 araçlık otopark !
  İnegöl Belediyesi, Yeni Mahallede boş halde duran 1 dönümlük alanı otoparka dönüştürüyor. 28 araçlık otopark ile birlikte ağaçlandırma çalışmalarıyla modern bir görünüme kavuşacak alan, bölgenin çehresini değiştirecek.