17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Altın fiyatları çakıldı !

Altın fiyatları bir kez daha çakıldı. Altında neler oluyor.
EKONOMİ - Eylül 23, 2022 3:05 pm A A
Altın fiyatları bir kez daha çakıldı. Gram altın ve ons altın fiyatları, önceki gün ve dün açıklanan Merkez Bankası faiz kararları sonrası az önce bir kez daha çöküşe geçti. Bugün 989 liraya kadar çıkan gram altın fiyatları, doların baskılamasıyla beraber 971 liraya kadar geriledi. Şu saatlerde ise 972 lira seviyelerinde işlem görüyor.

Ons altın fiyatları da çakılmaya devam ediyor. Gün içerisinde 1.676 dolara kadar yükselmeyi başaran ons altın fiyatları da 1.641 dolara kadar geriledi. Aynı saatlerde ons altında 1.643 dolardan işlem görüyor.

Merkez bankalarının ‘’şahin’’ etkilerinin ne zamana kadar devam edeceği bilinmezken uzmanlar, doların altını baskılamaya devam edeceği görüşüne sahip.

kemeravm.gif

Bu haber 280 kez okundu.
EKONOMİ - 3:05 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kırsal Mahallelerde Parke Taş Çalışmaları Sürüyor
  İnegöl’de kırsal mahallelerde yol kaplama çalışmaları sürüyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin parke taş desteği sağladığı mahallelerde, İnegöl Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar kapsamında son olarak Bahçekaya Mahallesinde 4 km parke taş uygulaması başlatıldı.
 • 02
  Minik alev savaşçıları göreve hazır
  İtfaiye Haftasını Bursa’da farklı etkinliklerle kutlayan Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, özellikle Ana Kucağı Eğitim Merkezleri’ndeki miniklerle bir araya gelerek, hem yaptıkları çalışmaları hem de yangından korunma yollarını anlattı.
 • 03
  Eski Bahçekaya Yeni Meydan Ve Mahalle Konağına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Eski Bahçekaya Mahallesinde kullanım ömrünü tamamlamış olan eski mahalle konağını yıkarak burada hayırseverlerin de katkılarıyla yeni ve modern bir Mahalle Konağı yaptı. Meydan düzenlemesi ile yollarda parke taşı kaplamasının da yapıldığı Eski Bahçekaya’da meydan ve Mahalle Konağı düzenlenen törenle hizmete girdi.
 • 04
  TOKİ’den Son Dakika Uyarısı Başvurunuz İptal Olmasın
  Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması geldi. Bakanlık, başvuruların iptal olmaması için gerekli uyarıları yaptı.
 • 05
  Altın sert düştü !
  Altın fiyatları değer kaybetmeye tüm hızıyla devam ediyor. Ons altında yaşanan düşüş, gram altın fiyatlarını da vuruyor. Peki altın ne kadara düştü.