seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Altın fiyatlarında yön ne olur ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı kararlar sonrası altın düşüşe geçti. Gün içinde 642 liraya kadar geriledi. Uzmanlar, yastık altındaki altınların teminat gösterildiği proje önerileriyle bu varlıkların sisteme kazandırılabileceğini söylüyor.
EKONOMİ - Aralık 21, 2021 7:59 pm A A

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomide verdiği müjdelerin ardından altın fiyatlarında aşağı yönlü hareket görüldü.

Dün 1000 liranın üzerine çıkan gram altın fiyatları düştü. Gün içinde 650 liranın altını gördü.

“Vatandaşlar geri çekilmeleri fırsat olarak değerlendirebilir”

Altın ve Para Piyasası Uzmanı İslam Memiş, “Fiyatlar gerilemeye devam edecek. Bu gerileme devam ettikçe de döviz borcu olanın, altın borcu olanın, düğün yapacak olan vatandaşlarımızın bu geri çekilmeleri bir fırsat olarak değerlendirmesi gerekiyor” dedi.

 

resim yükle

Bu haber 520 kez okundu.
EKONOMİ - 7:59 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Baba ile iki oğlu ölüm uykusuna yattı !
  Adana’da meydana gelen olay yürekleri dağladı. Dün gece saatlerinde meydana gelen olayda baba ile iki oğlu sobalı odada beraber uykuya daldı.
 • 02
  Bursa itfaiyesi 19 bin olaya müdahale etti
  Bursa Büyükşehir Belediyesi itfaiyesi, 2021 yılında il genelinde 9166’sı yangın, 9669’u arama kurtarma ve 329’u diğer itfaiye olayları olmak üzere toplam 19 bin 164 olaya müdahale etti. Toplam 4518 olayla arazi otluk ve çöplük yangınları ilk sırada yer alırken, bunu 1587 olayla konut yangınları takip etti. İtfaiyenin verilerine göre, Bursa’da 2946 olayla en fazla itfaiye olayının yaşandığı gün ise pazartesi oldu.
 • 03
  İnegöl Belediyesi “Mobil Vatandaş” Uygulamasıyla Artık Cebinizde
  İnegöl Belediyesi kurumun tüm online hizmetleri, duyurular ile zamana ve mekâna bağlı kalmaksızın birçok önemli belediyecilik faaliyetlerini içerisinde barındıran “Mobil Vatandaş” uygulamasını hizmete aldı. IOS ve Android cihazlarda kullanılan uygulamanın tanıtımını Belediye Başkanı Alper Taban yaptı.
 • 04
  Evlere mutfaklara ateş düştü !
  CHP İnegöl İlçe Sekreteri Bengül Kavlan, dolardaki düşüşün fiyatlara yansımamasını ‘vatandaşın hayal kırıklığı’ olarak değerlendirdi.
 • 05
  O Suriyeliler yakalandı !
  Sosyal medya hesabı üzerinden Türk kadınlarına hakaret eden iki Suriye uyruklu şahıs hakkında karar verildi.