17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
casino siteleri
ResimLink - Resim Yükle

Altın için bomba tahmin !

Altın fiyatları hafta başına yükselişe geçmiş ve gram altın 980 TL’lere kadar çıkmıştı. Ancak dolar kurundaki yükseliş ve ABD Merkez Bankası’nın (FED) faiz artırım konusunda kararlı tutum sergilemesi altın fiyatlarını tekrardan baskı altına aldı.
EKONOMİ - Mayıs 29, 2022 7:13 pm A A

 Haftanın son gününde düşüşe geçen gram altın 964 TL seviyelerine kadar düştü. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş ise altın fiyatlarıyla ilgili kritik değerlendirmelerde bulundu. Haziran ayına doğru artışlar olacağını belirten İslam Memiş, Temmuz aylarına doğru gram altının pik yapacağını ve gram altının 1200 TL seviyelerine kadar çıkacağını söyledi.

kemeravm.gif

Bu haber 670 kez okundu.
EKONOMİ - 7:13 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  10 Terörist etkisiz hale getirildi !
  Milli Savunma Bakanlığı Suriye’nin kuzeyinde icra edilen operasyon kapsamında 10 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
 • 02
  İnegölspor’da flaş gelişme !
  İnegölspor Yönetim Kurulu son günlerde yaşanan olaylarla ilgili önemli kararlara imza attı.
 • 03
  “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz”
  Bursa’yı geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, yeşil kimliğinden uzaklaşan şehrin yeniden ‘Yeşil Bursa’ olarak anılması amacıyla yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı noktasında da önemli bir mesafe kat etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz” dedi.
 • 04
  4 Gün ücretsiz otobüs kalkacak !
  İnegöl Belediyesi, bu yıl İznik’te yapılacak 4. Dünya Göçebe Oyunları için 4 gün boyunca İnegöl’den ücretsiz araç kaldıracak. Her gün 15.00’da İnegöl’den İznik’e gidecek araçlar, 22.00’da geri dönecek.
 • 05
  Kemal Kılıçdaroğlu: ‘Teröre karşı ortak tavır takınmak zorundayız’
  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal’ı ziyaretinin ardından gazetecilere açıklamada bulundu.