seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Altın için bomba tahmin !

Altın fiyatları yukarı doğru ilerlemeye devam ederken Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş Fed’in söylemlerinin önemli olduğuna dikkat çekerek yatırımcıları uyardı.
EKONOMİ - Aralık 16, 2021 11:35 pm A A

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş konuk olduğu programda piyasalara ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Dolar karşısında altın ve gümüş fiyatlarının ucuz olduğuna dikkat çeken Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş ons altın fiyatında yaşanan ciddi düşüş nedeniyle küresel çapta altın fiyatlarının aşağı yönlü hareket ettiğini vurguladı. Ülkemizde ise  dolar/TL rekoru nedeniyle gram altın fiyatının tarihi zirvesini sürekli yenilediğini söyleyen Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş yatırımcıları uyardı.

İSLAM MEMİŞ’TEN VATANDAŞA CAN SİMİDİ: ALTINDA BU TUZAĞA DÜŞMEYİN!

Fed toplantısı sonrası altın fiyatı hakkında konuşan Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş altın almanın zor ve maliyetli olduğunu ifade etti. Yatırımcılara tavsiyelerde bulunan İslam Memiş önümüzdeki günlerde yeni direnç seviyelerini test edebileceğini söyledi.

“Yatırımcı öncelikle eski Türkiye ekonomisinin olmadığını kabullenmeli.” diyen Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, “Burada yapılması gereken tek şey varlıklara sahip çıkılması. Ama yeni yatırımcıların ‘nerden satarım, ne alırım da para kazanırım’ düşüncesi var. Ancak böyle piyasayı vatandaşların teknik olarak sürdürmesi ve uygulaması çok zor. Uzman bir destek almıyorsanız, ‘al-sat yapma’ düşüncesinin çok büyük bir yanlış olduğunu düşünüyorum. Yatırımcılar her zaman uzan vadeli yatırımcı olmak, birikimlerini koruyarak yola devam etmek zorundalar. Bu saatten sonra 800 liradan gram altın alırım 900 liradan satarım. Bunlar tamamen riskli” tahminide bulundu.

Milli Gazete

resim yükle

Bu haber 870 kez okundu.
EKONOMİ - 11:35 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Baba ile iki oğlu ölüm uykusuna yattı !
  Adana’da meydana gelen olay yürekleri dağladı. Dün gece saatlerinde meydana gelen olayda baba ile iki oğlu sobalı odada beraber uykuya daldı.
 • 02
  Bursa itfaiyesi 19 bin olaya müdahale etti
  Bursa Büyükşehir Belediyesi itfaiyesi, 2021 yılında il genelinde 9166’sı yangın, 9669’u arama kurtarma ve 329’u diğer itfaiye olayları olmak üzere toplam 19 bin 164 olaya müdahale etti. Toplam 4518 olayla arazi otluk ve çöplük yangınları ilk sırada yer alırken, bunu 1587 olayla konut yangınları takip etti. İtfaiyenin verilerine göre, Bursa’da 2946 olayla en fazla itfaiye olayının yaşandığı gün ise pazartesi oldu.
 • 03
  İnegöl Belediyesi “Mobil Vatandaş” Uygulamasıyla Artık Cebinizde
  İnegöl Belediyesi kurumun tüm online hizmetleri, duyurular ile zamana ve mekâna bağlı kalmaksızın birçok önemli belediyecilik faaliyetlerini içerisinde barındıran “Mobil Vatandaş” uygulamasını hizmete aldı. IOS ve Android cihazlarda kullanılan uygulamanın tanıtımını Belediye Başkanı Alper Taban yaptı.
 • 04
  Evlere mutfaklara ateş düştü !
  CHP İnegöl İlçe Sekreteri Bengül Kavlan, dolardaki düşüşün fiyatlara yansımamasını ‘vatandaşın hayal kırıklığı’ olarak değerlendirdi.
 • 05
  O Suriyeliler yakalandı !
  Sosyal medya hesabı üzerinden Türk kadınlarına hakaret eden iki Suriye uyruklu şahıs hakkında karar verildi.