seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
resim yükle

Altını olanlar dikkat !

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş yayınladığı videoda “Sürprizlere hazır olun” diyerek yatırımcıları uyardı.
EKONOMİ - Aralık 24, 2021 2:49 am A A

Geçtiğimiz günlerde 1062 TL’yi gören ve ardından 594 TL’ye düşerek yüzde 44’ün üzerinde değer kaybına uğrayan gram altın fiyatlarına ilişkin dikkat çeken tahmin geldi. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, “Sürprizlere hazır olun” ifadelerini kullandı. İslam Memiş, “Bu dönemde altın alınmalı mı, satılmalı mı?” sorusunu yanıtladı.

“BİR MİKTAR DAHA GERİLEME OLABİLİR”
Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş yayınladığı videoda şu ifadeleri kullandı:

Korku ve panikle alım yapanların bugün zarar ettiğini gözlemliyoruz. Şuanda gram altın TL fiyatı 650 lira seviyesine kadar geriledi. Benim kişisel öngörü ve tahminin şu açıkta kalmamak için döviz, altın, gümüş borcu olanlar ya da borcu olanlar bu düşüşleri en azından yüzde 50 alım yaparak riskini azaltması gerektiğini belirtmek istiyorum. Altının gram fiyatı uzun vade için çok ucuz. Bir miktar daha gerileme olabilir.

“YÜZDE 50 ALIM YAPARAK RİSKİN AZALTILMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM”
Kural şu daha fazla gerilediği zaman alabilecek kadar elinde TL olacak yükseldiği zaman satacak kadar elinde malın olacak. Yüzde 50 kademeli alım uygulamayanlar finansal okur yazarlığı olmayanlardır. Bugün yüzde 50 alım yaparak riskin azaltılması gerektiğini düşünüyorum. Sert düşüşler var bunu yüzde 50 risk dağılımı için kullanın yoksa yine ağlarsınız.
Kaynak: Milli Gazete

resim yükle

Bu haber 630 kez okundu.
EKONOMİ - 2:49 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ