Hafif kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

Araç muayene ücretlerine zam geldi !

Yapılan açıklamada muayene ücretlerine yeniden değerleme oranında zam yapılacağı zammın 2021 yılında geçerli olacağına yer verildi.
EKONOMİ - Kasım 23, 2020 3:25 pm A A

Enflasyon rakamları Kasım ayının ilk haftasında belli oldu. Enflasyon rakamlarının belirlenmesi ile yeniden değerleme oranı da netleşti ve 2021 yılında değerli kağıtlara, ehliyet, pasaport ve birçok ücrete yapılacak zammın oranı da belli oldu. Açıklamada Yeniden Değerleme Oranının yüzde 9.11 seviyesinde olduğu, araç muayene ücretlerine de bu seviyede bir zam yapılmasına kesin gözüyle bakıldığına yer verildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 3040 kez okundu.
EKONOMİ - 3:25 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yasak uzatıldı !
  Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen hamsi avına İstanbul Boğazı’nda ve Karadeniz’in büyük bir bölümünde kısıtlama süresi 28 Ocak’a kadar uzatıldı.
 • 02
  İnegöl’de kar coşkusu yaşanıyor !
  İnegöl’de günlerdir beklenen kar yağışı iyice etkisini gösterince, vatandaşlar yasağı unutarak karın keyfini çıkarmak için kendilerini dışarı attı.
 • 03
  Bir zamda bankalardan !
  Bankalar, işlem ücretlerinde bazı düzenlemeler yapmaya hazırlanıyor. 2020 yılının TÜFE ‘sinin açıklanmasının ardından EFT ve havale ücretlerine gelen zam oranı belli oldu.
 • 04
  ARTIK E-DEVLET’TEN YAPILACAK..
  Öğrencileri ilgilendiren flaş açıklama Cumhurbaşkanlığı’dan geldi. Burs ve kredi ile ilgili önemli değişiklik.
 • 05
  ARAÇ SAHİPLERİ DİKKAT!
  Motorlu taşıtlar vergisinde bu yıla ilişkin ilk taksit ödemesinin 1 Şubat Pazartesi gününe kadar yapılması gerekiyor, geçmiş dönem borçlarının yapılandırılması için de aynı tarihe kadar başvuru imkanı bulunuyor.