seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Araç sahiplerine kötü haber !

Geçtiğimiz günlerde 100 doların altına düşen brent petrol fiyatları yeniden yükselişe geçti. Her an akaryakıt fiyatları yükselebilir.
EKONOMİ - Nisan 13, 2022 3:55 pm A A

130 doların üstünde çıkan brent petrol fiyatlarının 100 doların altına düşmesiyle piyasalar biraz rahatlamıştı. Ancak Batılı devletlerin uyguladığı yaptırımlarla karşı karşıya kalan Rusya’da üretimin düşebileceği ve bu durumun arz sıkışıklığına yol açabileceği yönünde endişeler nedeniyle petrol fiyatları yükseldi.

Bunun yanında Çin’den gelen kısıtlamaların esnetilebileceği haberleri brent petrol fiyatlarının yeniden yükselişini tetikledi.

106 Doları Geçti

Geçtiğimiz günlerde 100 doların altına düşen brent petrol fiyatları 106 doları geçmişti. 15.20 itibariyle 106 dolara yaklaştı.

Her An Zam Gelebilir

 

Akaryakıt fiyatlarının doğrudan brent petrol fiyatlarına bağlı olması, benzin ve motorinde her an zam gelebilir iddiasını kuvvetlendirdi. Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinde petrol fiyatlarında başlayan sert dalgalanma devam edecek gibi görünüyor


Bu haber 280 kez okundu.
EKONOMİ - 3:55 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.