resim yükle
resim yükle

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Mart 23:32 Fatih Erbakan: İdam cezası geri getirilmeli !

resim yükle

Artık galibiyet zamanı !

Giriş : 28.01.2023 05:50 - Güncellenme : 28.01.2023 05:54

İnegölspor Taraftar Sorumlusu Burhan Serbest, cumartesi günü sahamızda ağırlayacağımız Anagold 24Erzincanspor maçına tüm futbol severleri davet etti.

İnegölspor bugün Spor Toto 2 Lig Beyaz Grup 22 hafta mücadelesinde Erzincanspor’u  konuk edecek.

Saat 14 : 00’da başlayacak maçı İzmir Bolgesinden Erdem Demirtaş yönetecek.

Bayburtspor maçı sonrası teknik direktör Taşkın Güngör ile yollarını ayıran İnegölspor takımı Bahattin Güneş’e emanet etmişti. Bahattin Güneş Erzincanspor maçı ile birlikte İngölspor’un başında ilk maçına çıkacak.

Bu maç öncesinde taraftarlara çağrıda bulunan İnegölspor taraftarlar sorumlusu Burhan Serbest, yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Cumartesi günü saat 14.00’da sahamızda grubun iddialı ekiplerinden Anagold 24Erzincanspor’u ağırlayacağız. Yeni teknik kadromuz ve yenilenen ekibimiz ile taraftarlarımızın karşısına çıkacağız. Bilindiği gibi devre arası kadromuzu güçlendirdik. İnşallah Erzincan maçından galip geleceğiz. Bunu başarabilecek güce sahibiz. Biz yeni teknik ekibimize ve oyuncularımıza güveniyoruz. İnşallah Erzincan maçı ile seri galibiyetlere başlamış oluruz. Bu manada taraftarlarımızın itici gücü ve desteğine de ihtiyacımız var. Tüm taraftarlarımızı bu zorlu müsabakaya bekliyoruz.”

resim yükle kemeravm.gif

SON HABERLER