Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Ayasofya Camii İmamı Mehmet Boynukalın İstifa Etti

Ayasofya*i Kebir Cami-i Şerifi baş imamı Prof. Dr. Mehmet Boynukalın, istifa etti ve Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ndeki akademik görevine döndü.
GENEL - Nisan 8, 2021 7:35 pm A A

Geçici görevlendirme ile Ayasofya camii’nde imamlık vazifesini yürüten Mehmet Boynukalın, görevden istifa etti.  Boynukalın, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ndeki akademik görevini sürdürecek.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 5110 kez okundu.
GENEL - 7:35 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bursa’nın sokakları notalarla renkleniyor !
  Bursa’da sokak müzisyenlerinin daha sağlıklı şartlarda çalışabilmeleri için Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Bursa’nın her sokağı ayrı bir şarkı” projesi, müzisyenlerin şehir merkezinde verdiği mini konserle start aldı.
 • 02
  Zabıtadan polise pastalı kutlama !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi zabıtası, Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ıncı yılını, Acemler’deki kontrol noktasında nöbet tutan polislere pasta keserek kutladı.
 • 03
  Mhp’li isimlere silahlı saldırı !
  Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır İl Başkan Yardımcılarına silahlı saldırı düzenlendi.
 • 04
  Müzelerimiz örnek olmaya devam ediyor !
  Balıkesir Gömeç ilçesine ve Bursa Mustafakemalpaşa ilçesinde Kent Müzesi kazandırmak isteyen Gömeç Belediyesi ile Mustafakemalpaşa Belediyesi, İnegöl Kent Müzesi ile Mobilya Müzesini örnek alıyor. İki belediyeden gelen heyetler, müzelerde inceleme yaparak bilgi aldı.
 • 05
  BANKALAR MESAİ SAATLERİNİ DEĞİŞTİRDİ !
  Koronavirüs vaka sayılarının 50 binin üzerine çıkmasıyla özel sektör de kendine göre tedbirler almaya başladı. İlk adımı atan bankalar, mesai saatlerini değiştirdi. İşte bankaların güncel çalışma saatler.