-5° Açık
  • EURO 6.56
  • DOLAR 5.94

Ayhan Salman İnegöl İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti

AYHAN SALMAN İNEGÖL TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve İl Yönetim Kurulu üyeleri önceki gün, AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatını ziyaret etti. ÇALIŞMALAR MASAYA YATIRILDI Yakın zamanda AK Parti Bursa İl Başkanlığına, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından atanan iş adamı Ayhan Salman, ilçe teşkilatları ziyareti kapsamında önceki akşam AK Parti […]
GENEL - Ekim 13, 2017 8:14 am A A

AYHAN SALMAN
İNEGÖL TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve İl Yönetim Kurulu üyeleri önceki gün, AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatını ziyaret etti.
ÇALIŞMALAR MASAYA YATIRILDI
Yakın zamanda AK Parti Bursa İl Başkanlığına, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından atanan iş adamı Ayhan Salman, ilçe teşkilatları ziyareti kapsamında önceki akşam AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, ilçe teşkilatının çalışmaları hakkında bilgiler aldı. AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Adem Demirel ve yönetim kurulu üyelerinin hazır olduğu toplantıda İnegöl İlçe Teşkilatı’nın çalışmaları masaya yatırıldı.
İSTİŞARELERDE BULUNDUK
Toplantıya ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Adem Demirel, “Bursa İl Başkanımız Ayhan Salman ve il yönetim kurulu üyeleri, ilçe ziyaretleri kapsamında İnegöl’e geldiler. İnegöl ilçe teşkilatımızı ziyaret ederek, çalışmalarımız ve teşkilatımız ile ilgili istişarelerde bulunduk. Ben il başkanımıza ziyaretlerinden ötürü teşkilatım adına teşekkür ediyorum, Yapılan ziyaret teşkilatımızı memnun etmiştir” dedi.
PROJELERİMİZİ KONUŞTUK
AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ise sosyal medyada paylaştığı gönderide ise, “İlçe ziyaretlerimizi İnegöl’de sürdürdük. Teşkilatımızla bir araya geldik, çalışmalarımızı, İnegöl ve Bursa’mız için projelerimizi konuştuk” ifadelerini kullandı.

Bu haber 730 kez okundu.
GENEL - 8:14 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ