seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

AYTEKİN TORUN; POLİS TEŞKİLATI GURUR KAYNAĞI OLMAYA DEVAM EDİYOR

Türk Polis teşkilatının 177. Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayımlayan MHP İnegöl İlçe Başkanı Aytekin Torun, köklü polis teşkilatının gurur kaynağı olmaya devam ettiğinin altını çizdi.
GENEL - Nisan 9, 2022 3:28 pm A A

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İnegöl İlçe Başkanı Aytekin Torun, Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

4-10 Nisan Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatı’nın 177. kuruluş yıl dönümü nedeniyle açıklama yapan Torun şu ifadeleri kullandı;

POLİS VATANDAŞIN CAN VE MAL GÜVENLİĞİNİN TEMİNATIDIR
“Milletimizin huzurunu ve güvenliğini sağlayabilmek için her türlü zorluğa göğüs geren, gece gündüz demeden fedakârca çalışan tüm emniyet mensuplarımızın Polis Haftası kutlu olsun. Vatandaşımızın can ve mal güvenliğinin en önemli teminatı olan Emniyet Teşkilatımız, bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin temel kurumlarından biridir. Köklü polis teşkilatımız gurur kaynağı olmaya devam ediyor. Şahsım, teşkilatım ve mensubu olmaktan şeref duyduğum Milliyetçi Ülkücü Hareket adına Türk Polis Teşkilat’ımızın 177. kuruluş yıldönümünü en içten, en samimi, duygularımla kutlar; kuruluşundan bu yana vatan, millet, bayrak, din ve devlet uğruna şehit olan polislerimize cenabı Allah’tan rahmet, görevi başında ki emniyet mensuplarımıza da uzun ömür ve hayırlı görevler dilerim.”


Bu haber 420 kez okundu.
GENEL - 3:28 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kani Ademoğlu aday değilim !
  İnegölspor Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu, 14 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan olağan genel kurulda başkanlığa aday olmayacağını açıkladı.
 • 02
  Tarihi projede son engel de ortadan kalkıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin kentin geleceğine damga vuracak Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi Çarşıbaşı Kentsel Tasarım Projesi alanında kalan son bina olan alışveriş merkezine ait binanın yıkımına da başlandı.
 • 03
  PATATESİN FİYATI CEP YAKIYOR !
  Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) fiyat değişimlerini izlediği marketlerdeki gıda maddelerinde son bir yıl içerisinde 2-3 kat fiyat artışı gözlendi.
 • 04
  ALİ YALÇINDAN FLAŞ AÇIKLAMA!
  Türkiye’de sığınmacı sorunu ve kaçaklar siyaset gündeminde ilk sırada yer alıyor. Tartışmalar sürerken Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’dan ilginç bir açıklama geldi.
 • 05
  Erdoğan’dan 0,99 faizli konut kredisi müjdesi geldi
  Bugün gerçekleşen kabine toplantısı sonrasında kameraların karşısına geçen Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, ilk kez konut alacak vatandaşlar 0,99 faizli konut kredisi verileceğinin müjdesini verdi.