Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Bahçekaya Mahallesinin yolu göçtü !

İnegöl’e bağlı kırsal Bahçekaya Mahallesi’nde meydana gelen toprak kayması sonucu yol trafiğe kapandı. Gece saatlerinde çalışmaya başlayan ekipler yolu trafiğe açtı. Yol trafiğe açılana kadar ulaşım alternatif yol olan Tahtaköprü Mahallesi mevkiinden sağlandı.
3. Sayfa - Nisan 6, 2021 12:18 pm A A

Edinilen bilgire göre olay gece saatlerinde meydana geldi. İnegöl’de bir süredir etkili olan sağanak yağış sonrası Bahçekaya Mahallesi’nin giriş mevkiinde heyelan geldi ve yolu kapattı.

Olay yerine gönderilen Büyükşehir Belediyesine ve İnegöl Belediyesine bağlı ekipler çalışmalarını bitirip yolu trafiğe açtı.

Yolun kapalı olduğu süre zarfında ulaşım, alternatif yol olan Tahtaköprü Mahallesi üzerinden sağlandı.

Yol üzerindeki düzenleme çalışmaları ise devam ediyor.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2600 kez okundu.
3. Sayfa - 12:18 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Pitbull saldırısına uğrayan köpek tedaviye alındı, Pitbull’a el konuldu !
  İnegöl’de sahibi tarafından tasmasız dolaştırılan pitbul cinsi köpek, sokak köpeğine saldırdı. Bir vatandaşın cep telefonu kamerasına anbean yansıyan görüntüler, sosyal medyada büyük tepki çekti.
 • 02
  Bursa’nın sokakları notalarla renkleniyor !
  Bursa’da sokak müzisyenlerinin daha sağlıklı şartlarda çalışabilmeleri için Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Bursa’nın her sokağı ayrı bir şarkı” projesi, müzisyenlerin şehir merkezinde verdiği mini konserle start aldı.
 • 03
  Zabıtadan polise pastalı kutlama !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi zabıtası, Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ıncı yılını, Acemler’deki kontrol noktasında nöbet tutan polislere pasta keserek kutladı.
 • 04
  Mhp’li isimlere silahlı saldırı !
  Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır İl Başkan Yardımcılarına silahlı saldırı düzenlendi.
 • 05
  Müzelerimiz örnek olmaya devam ediyor !
  Balıkesir Gömeç ilçesine ve Bursa Mustafakemalpaşa ilçesinde Kent Müzesi kazandırmak isteyen Gömeç Belediyesi ile Mustafakemalpaşa Belediyesi, İnegöl Kent Müzesi ile Mobilya Müzesini örnek alıyor. İki belediyeden gelen heyetler, müzelerde inceleme yaparak bilgi aldı.