seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Bahçeli ; Mecliste terörist istemiyoruz !

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM’deki grup toplantısında HDP’ye sert sözlerle yüklendi.
GENEL - Ocak 11, 2022 4:51 pm A A

Bahçeli, “”Biz, TBMM’de terörist istemiyoruz, dokunulmazlığı kaldırılmalı. Biz terör örgütüne eleman devşiren HDP’yi Türk siyaset hayatında 1 saniye bile görmeye tahammül edemiyoruz” dedi.

Bahçeli’nin açıklamasındaki konuyla ilgili ifadeleri şu şekilde;

MECLİSTE TERÖRİST İSTEMİYORUZ
Türkiye’nin öncelikli sorunu bölücü terördür. Zaman zaman kanatılan bu yara kapatılmadıkça üzerine konan haşarat her zaman olacaktır. Türk milleti terörizmin hain planlarına, terör örgütlerinin kanlı saldırılarına baş eğmeyecek ve diz çökmeyecektir.

Ekonomik istikrarımızın sürekliliği, siyasal dirliğimizin sürdürülebilirliği, toplumsal huzurumuz terörle mücadeleden alınacak kalıcı ve kesin sonuçlara birebir bağlıdır. Milli bekamız, birliğimiz buna bağlıdır.

Biz Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde terörist istemiyoruz.

Terör örgütüne eleman devşiren, sözde Kürdistan propagandasıyla sabrımızı kemiren HDP’yi Türk siyaset ve demokrasi hayatında bir saniye bile görmeye tahammül edemiyoruz.

TERÖRİST SEVDALILARI MECLİS KORİDORLARINDADIR

Anayasa Mahkemesi’nin görevini yapmasını bekliyoruz. İblise piyonluk yapan bölücü terörün TBMM’de olması zuldür, zulümdür, zillettir. Hiç bir HDP’linin çıkıp terör saldırısını kınadığını gördünüz mü?

29 Nisan 2017’de Adıyaman Akçalı kırsalında TSK operasyonu ile imha edilen 4 teröristten biri olan Volkan Bora’nın şu anda HDP Diyarbakır milletvekili olan bir kadının nasıl karanlık münasebet kurduğu deşifre olmuştur. Bu bölücü milletvekili hakkında lazım gelen dokunulmazlığı kaldırılması derhal yapılmalıdır. Terörist sevdalıları Meclis koridorlarındadır.

HDP’yi küstürmemek için kırk dereden su taşıyanlar, PKK’yı incitmemek için suya sabuna dokunmadan kaçınanlar samimiyet fukarası, millet ve milliyet muhalifleridir.

Ey zillet partileri çekinmeyin; yürekliyseniz itiraf edin, ‘PKK bomba tuzakladı ve sonra da


Bu haber 10 kez okundu.
GENEL - 4:51 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bahçeli ; Mecliste terörist istemiyoruz !
  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM’deki grup toplantısında HDP’ye sert sözlerle yüklendi.
 • 02
  Kozluca Mahallesi Yeni Meydan Ve Konağına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Kozluca Mahallesinde mahalle konağı tadilatı ve meydan düzenlemesi gerçekleştirdi. Meydandaki eski binanın yıkılmasıyla güzel bir mahalle meydanı oluşturulurken, konakta baştan aşağı yenilenerek modern bir mahalle konağı kazandırıldı.
 • 03
  Sarıkamış şehitleri Bursa’da anıldı
  Harekâtın 107’nci yıl dönümünde Sarıkamış şehitleri, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kent Konseyi’nin destekleriyle Uludağ’da düzenlenen programda bir kez daha rahmetle anıldı.
 • 04
  Deha Kids 10 Ocak çalışan gazeteciler günümüzü kutladı !
  İnegöl’de hizmet veren Deha Kids Anaokulu öğretmen ve öğrencileri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle ‘İnegöl’ün Sesi, Gündem İnegöl ve İnegöl Yerel Haber kurumlarını ziyaret etti.
 • 05
  Bireysel Çöp Konteyneri Uygulamasında Sona Gelindi !
  Temizlik konusunda aldığı radikal kararlar ve hayata geçirdiği projelerle Türkiye’nin en temiz şehir unvanına aday olan İnegöl Belediyesi, 2021 yılında merkez mahallelerde bireysel çöp konteyneri dağıtımlarını sürdürdü. 19 mahallede tamamlanan dağıtımlar Akhisar ve Huzur Mahallelerinde Ocak ayı sonuna kadar tamamlanacak. Proje nihayete erdiğinde 18 bin 760 adet farklı boyutlarda bireysel çöp konteyneri ve 82 bin 420 adette geri dönüşüm kutusu dağıtılmış olacak.