seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
resim yükle

BAHÇELİ’DEN İMAMOĞLU’NA SERT ELEŞTİRİ!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yayımladığı yeni yıl mesajında İBB hakkında başlatılan teftiş incelemesi hakkında açıklamalarda bulundu.
GENEL - Ocak 1, 2022 11:28 am A A

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde işe alınan terör örgütleriyle irtibat ve iltisaklı vandallara kucak açan, onay veren, referans olan, göz yuman, çanak tutan, işbirliği yapan kim varsa en alttan en üst makama kadar müteselsilen sorumluluk altındadır” diyen Bahçeli, ”Konuyu millet iradesine dayandırmak, kime yarayıp yaramadığını tartışmaya açmak, lafı ortaya atıp isteyenin istediği payı almasını küstahça ifade etmek sakat bir mantık, savruk bir manevradır” ifadelerini kullandı.

Bahçeli ayrıca, ”Adaletin işleyiş, işlerlik ve ilerleyişini sulandırmak en başta terörizme uzatılmış zeytin dalıdır ki, buna yeltenenlerin midelerinde öğütemedikleri erik kurusu olduğu meydandadır. Türkiye Cumhuriyeti’ne düşmanlık yapanların, hıyanetin faili olanların devletin imkanlarından istifadeye kalkmaları, yetimin, garibin, mazlum insanlarımızın haklarını gasp etmeleri zillet bir siyasetin eseridir. Kırmızı kategoride yer alıp da nokta operasyonlarla etkisiz hale getirilenlerin şehir uzantılarını belediyeye doldurmak vebaldir, film değil zulüm figüranlığıdır” ifadelerine de açıklamasın yer verdi.

resim yükle

Bu haber 390 kez okundu.
GENEL - 11:28 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ