23° Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Bakan açıkladı yarın başlıyor !

Bakan Koca, “Aşı programı kapsamında berber ve kuaförler de aşılanmaya başlıyor. Randevularınızı yarından itibaren alabilirsiniz. Bu güce güvenin.” dedi.
GENEL - Haziran 10, 2021 8:22 pm A A

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Aşı programımızda meslek gruplarımızın tanımlanmasına devam ediliyor. Yarından itibaren gıda üretim ve dağıtım sektörü ile kafe, lokanta ve restoran çalışanları da programa dahil ediliyor. Bu güce güvenin.”

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 10 kez okundu.
GENEL - 8:22 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bakan açıkladı yarın başlıyor !
  Bakan Koca, “Aşı programı kapsamında berber ve kuaförler de aşılanmaya başlıyor. Randevularınızı yarından itibaren alabilirsiniz. Bu güce güvenin.” dedi.
 • 02
  İnegöl’de büyük vurgun !
  Son günlerde gündemden düşmeyen Bitcoin dolandırıcılığına bir yenisi daha eklendi. İnegöl’den de aralarında doktorlar ve mobilyacılarında olduğu yüzlerce kişi paralarını dolandırıcılara kaptırdı.
 • 03
  İnegöl’de İlk Ekinezya Ekimi Gerçekleşti !
  Tarım Şehri İnegöl’de dünyanın bilinen en şifalı bitkilerinden biri olan Ekinezyanın ekimi de başladı. İnegöl Belediyesi, Tekke Mahallesinde deneme ekimi için gönüllü 3 çiftçiye 30 bin fide desteği sağladı. 7000 m2’lik alanda ekinezya ekimleri yapıldı. Hasadın ise 50 gün sonra başlaması hedefleniyor.
 • 04
  MÜSİAD KONGREYE GİDİYOR.. MEHMET DÖNGEL ADAY OLACAK MI?
  MÜSİAD İnegöl Şube Başkanı Mehmet Döngel, katılmış olduğu canlı yayın programında 7 Temmuz’da kongreye gideceklerini açıkladı.
 • 05
  173 Fidan Toprakla Buluştu !
  İnegöl Belediyesi, Yeni Mahalle’de 5 ayrı noktada toplam 5 bin 575 m2 alan üzerinde koruluklar, çocuk oyun alanları, fitness alanları, semt sahası ve otoparkların yer aldığı bir yaşam alanı inşa ediyor. Yapım çalışmaları süren alanda, bugün 173 adet fidanın dikimi gerçekleştirildi.