13° Açık
  • EURO
  • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

BANK ASYA’YA İNEGÖL’DEN BÜYÜK DESTEK

TMSF tarafından Bank Asya yönetimine el koyulmasa yönelik tepkiler İnegöl’de de yaşandı. İnegöllü vatandaşlar Bank Asya’ya giderek destek olmaya devam ettiler.  TMSF’nin Bank Asya yönetimine el koymasının ardından bankalarına destek olmak isteyen İnegöllüler sabahın erken saatlerinden itibaren bankalarına para yatırmak için kuyruğa girdi. Ellerinde pankartlar ile bankada sıraya giren vatandaşlar, paralarını ve altınlarını Bank Asya’ya […]
Güncel - Şubat 6, 2015 6:04 pm A A

TMSF tarafından Bank Asya yönetimine el koyulmasa yönelik tepkiler İnegöl’de de yaşandı. İnegöllü vatandaşlar Bank Asya’ya giderek destek olmaya devam ettiler. 

TMSF’nin Bank Asya yönetimine el koymasının ardından bankalarına destek olmak isteyen İnegöllüler sabahın erken saatlerinden itibaren bankalarına para yatırmak için kuyruğa girdi. Ellerinde pankartlar ile bankada sıraya giren vatandaşlar, paralarını ve altınlarını Bank Asya’ya yatırdılar.

BİZİ DURDURMAK İSTESELER BİLE ÇOCUKLARIMIZI YETİŞTİRİYORUZ

Para yatırmak için kızıyla birlikte bankaya gelen bir vatandaş, “Benim kızım kendisi el işi yapıyor ve bankaya gelerek parasını yatırıyor. Bu bankaya çocuklarımız destek çıkıyor. Bunu kimse durduramaz. Bizi durdurmaya çalışsalar bile çocuklarımızı yetiştiriyoruz” dedi.

BUNU YAPANLARIN AYNAYA BAKMALARI LAZIM

Bankaya para yatırmak için gelen bir başka vatandaş ise, “Haksızlıklar karşısında hakkı savunmak ve destek olmaya geldik. Burası bir katılım bankası ve herkesin burada hakkı var. Herkes kendi helal kazançlarıyla buraya gelip yatırımlarını yaptı. Bu insanlar gasp edilmeye çalışıyor. Buna anlam vermek mümkün değil. Bunu yapanların aynaya bakmaları lazım. İnsanlara neden bu zulmü yaptıklarını anlasınlar. Ve inşallah Rabbim basiretlerini açar” şeklinde konuştu.

HİZMETİN ARKASINDAYIZ”

Hizmet yoluyla Müslüman olduğunu belirten bir Rus vatandaş ise yapılanlara çok üzüldüğünü söyleyerek, “Bu yapılanlara çok üzüldüm. Biz hizmetin arkasındayız. İnşallah çok iyi olacak” şeklinde konuştu.

 


Bu haber 2510 kez okundu.
Güncel - 6:04 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

şanlıurfa araç kiralama