23° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

Başbakan Ahmet Davutoğlu konuşuyor

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara Esenboğa Havalimanı’nda rehinelerle birlikte bir otobüsün üzerinden vatandaşlara hitap etti. “Bugün bayram günüdür. Gelin bu sevinci paylaşalım bir kere de bu millet ne hissediyorsa onu hissedin” diyen Başbakan Davutoğlu, “Emniyet, MİT, Genelkurmay omuz omuza çalıştılar. Öyle isimsiz kahramanlar var ki bu yolda bu vatandaşlarımızı getiren, yolda karşılaştığımızda tanıyamayacağımız o isimsiz kahramanları […]
Güncel - Eylül 22, 2014 4:58 pm A A

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara Esenboğa Havalimanı’nda rehinelerle birlikte bir otobüsün üzerinden vatandaşlara hitap etti.

“Bugün bayram günüdür. Gelin bu sevinci paylaşalım bir kere de bu millet ne hissediyorsa onu hissedin” diyen Başbakan Davutoğlu, “Emniyet, MİT, Genelkurmay omuz omuza çalıştılar. Öyle isimsiz kahramanlar var ki bu yolda bu vatandaşlarımızı getiren, yolda karşılaştığımızda tanıyamayacağımız o isimsiz kahramanları selamlıyorum.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yarın saat 11.30’da konsolosluk çalışanlarıyla biraraya geleceği bildirildi.

İşte Davutoğlu’nun konuşmasından satır başları;

“BUGÜN BAYRAM GÜNÜDÜR”

Acıyı da , kederi de, bayramı da paylaşma erdemini bilen aziz milletim. Hepinizi saygıyla, hamd ile, şükür ile selamlıyorum. Bugün bir bayram günüdür. Sadece Musul’dan gelen değerli kardeşlerimiz ve aileleri için değil Hakkari’den Edirne’ye tüm milletimiz için bayram günüdür. Tek yürek ile dualar ettik. Şimdi bayram zamanı, şimdi şükür zamanı.


Bu haber 1520 kez okundu.
Güncel - 4:58 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

şanlıurfa araç kiralama