-3° Kapalı
 • EURO 6.58
 • DOLAR 5.93

Başbakan Yardımcısı İnegöl’e Geliyor

14-31 Ekim tarihleri arasında ilk defa düzenlenecek olan Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi İndirim festivali Başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun katılımıyla açılacak.   Başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu 14 Ekim Cumartesi günü İnegöl’e Geliyor. 14-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi İndirim festivalinin Cumartesi günü saat 11.00’da gerçekleştirilecek olan açılış törenine Başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu da katılacak. […]
GENEL - Ekim 12, 2017 5:02 pm A A

14-31 Ekim tarihleri arasında ilk defa düzenlenecek olan Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi İndirim festivali Başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun katılımıyla açılacak.

 

Başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu 14 Ekim Cumartesi günü İnegöl’e Geliyor. 14-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi İndirim festivalinin Cumartesi günü saat 11.00’da gerçekleştirilecek olan açılış törenine Başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu da katılacak.

 

Açılışa katılmak üzere İnegöl’e gelecek olan Başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun açılış programının ardından İnegöl’de bir dizi esnaf ziyareti yapacağı da alınan bilgiler arasında yer alıyor.

 

Bu haber 770 kez okundu.
GENEL - 5:02 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Batman Belediyesi’nde taciz skandalı
  HDP’li Batman Belediyesi’nde taciz skandalı yaşandı. Yaşanan bu olay ise sosyal medyada tepkilerin odağı oldu.
 • 02
  İnegöl’de emniyet göz açtırmıyor
  İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından şehrin huzur ve güvenliği için yapılan yol uygulamalarında ruhsatsız silah ve uyuşturucu madde yakalanırken 4 kişi hakkında ise işlem yapıldı.
 • 03
  İnegöl’de mahalle mahalle acil toplanma alanları
  Deprem konusunda bilgi toplamaya çalışan vatandaşlar e-devlet üzerinden afet zamanında acil toplanma alanlarını il, ilçe, mahalle ve sokak ismini girerek ev ve iş yerlerine en yakın toplanma alanlarının yerlerini öğrenebiliyorlar.
 • 04
  MHP’li Başkan intihar etti
  MHP Gürsu İlçe Başkanı Ali Osman Beysir, intihar ederek yaşamına son verdi.
 • 05
  İnegöl’de deprem
  Kandilli Rasathanesi, merkez üssü Manisa Akhisar olan 5.4 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu.